e-linkler

Linkler > e-linkler

Sektör Linkleri

Geleneksel yöntemlerin rafa kaldırılmasından sonra, medya marketing, stratejik planlama gibi modern tekniklerle satış ve pazarlama süreci yönetiyoruz. Akıllı telefonlardan rahatlıkla sitemizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medya platformunda firmamız ilanlar, resimler, videolar, kaliteli özgün içeriklerle pozisyon almıştır. Bilgi dünyasında, iletişim öne çıkmıştır. Ticari yaşam da, bu değişimden nasibini almıştır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Satılık İlanları
Marmaris
Gayrimenkul sektöründen sunulam mobil uyumlu site. Wordpress gücü ile desteklenen, Marmariste satılık daireler villa konut arsa bilgileri veriliyor. Zengin içerik, akıcı anlatım görsel güç eşliğinde sunuluyor.

Hedef olarak seçilen potansiyel kitleye yönelik çalışmalarımızı bu alanda güçlendirmek, mümkün olduğu kadar yaygın iletişim kanalı kullanmak önemli. Clipler ilginin odaklanmasına yardımcı olduğundan tercih ediyoruz. 

Blogcu
Gönenç Emlak
Marmarisin öncü profesyonel danışmanlık şirketi. 01.01.1994 tarihinde Marmariste kurulan şirket satılık kiralık gayrimenkul alım satım pazarlama süreci yönetiyor. Seçilen ilanlar hakkında ek açıklamalar ve sektöre ilişkin analiz, değerlendirme makaleleri yayınlanıyor.

Marmarisbox
Şirket Bülteni
Marmariste 2008 yılından beri yayınlanan bülten düzenli her üç ayda bir bölge fiyat, piyasa analiz yazıları yayınlamaktadır. Ücretsiz üyelik sistemine sahip Dmoz kayıtlı site interaktif özelliğe sahiptir.  

Marmaris Haber
Marmaris emlak haberleri
Marmariste gayrimenkul sektörü hakkında bilgiler, satılık kiralık emlak ilanları, ekonomi, spor, turizm ve emlak kategorilerinde haberler sunuluyor. En güncel haberleri bu siteden takip edebilirsiniz. Konuk yazarlara ait makalelere yer veriliyor. Yorum, eleştiri mümkün olduğundan inter aktif özelliği bulunuyor.  

Over Blog
Gonenc-Real-Estate
Marmaris te gayrimenkul sektörü hakkında yazıları ingilizce yayınlayan blog sitesinde firmamıza ait makalelere yer verilmektedir. Sektör hakkınsa ilanlar da sunulmaktadır.  

Gonenc Emlakçılık Şirketi

Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmariste francheising alarak bir yıl üzerinde süre faaliyette bulunan şirket kapatılarak kendi aile şirketimiz kuruldu.

Faaliyetimiz kuruluşundan beri ayni adresinde sürmektedir. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce güncel gayrimenkul ilan bilgisi vermektedir.

Firmamızın sadece Marmaris ve çevresine ait yayın yapan marmaris-emlak.com sitemiz mobil uyumludur. Gonenc Emlakçılık Şirketi e-linkler ile önemli siteler ile yararlı linkleri daire arsa villa konut ilişkin konularda sayfasında yer vermektedir. Ayrıca video, haber, duyuru sayfalarından iletişime önem vermektedir.

Şirketimiz Marmaris yanı sıra Turunc, Armutalan, Beldibi, İcmeler satılık villa arsa ilanları bilgileri sunmaktadır. Konut kredisi kriterlerine uygun Marmaris satılık daire konut iş yerleri için bize ulaşın sayfamızdan istek ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

DMCA.com Protection Status

e-linkler.jpg
e-link-siteleri.jpg
emlak-firmamiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap