Ev İlanları

Kiralık > Ev İlanları

Marmaris Kiralık Konut İlanları

Mugla Marmaris emlak konut  ve kiralık ev yazlık villa hakkında  ilan ve  Marmariste kiralık daire hakkında bilgileri  verilmektedir. Ev kiralama konusunda Marmaris emlak sektöründe çok ciddi arz daralmasından kaynaklanan giderek büyüyen sıkıntı bulunmaktadır. 30 yıl önce 6.300 olan nüfus, günümüzde kış aylarında 100.000'i aşmış, yaz mevsiminde ise; çok büyük nüfus yoğunluğuna ulaşmıştır. Talebin karşılanamaması fiyatları da yükseltmiştir. Özellikle sahillere ve merkeze yakın kiralık ev bulmak çok zordur. Bu nedenle; kiralık ev arayanların, seri hareket etmesi hızlı karar vermeleri gerekmektedir. Gelecekte de talep karşılanması umut vermemektedir.

Yeni imara açılacak parseller veya mevcut yapıların kat çıkması sağlanmadan sorun devam edecektir görüşündeyiz. Sitemizde düzenli güncellenen; Muğla Marmaris emlak konut ve kiralık ev yazlık villa hakkında ilan ve Marmaris kiralık daire hakkında bilgileri verilmektedir. Lütfen isteklerinizi bilgi edinme öncelik avantajı için iletiniz. Bazen yeni kiralık kaydını emlak danışmanı hazırlarken, yayından önce kiraya verilmesi yaşanıyor. Bu nedenle artık rezervasyon dönemi başladı denilebilir. Açıklayalım. Kiralık ev arayan müşterilerimiz hangi mevki, oda sayısı, metraj, kaçıncı kat, aylık tutarı, koşulları vb. istedikleri özellikte yeni konut geldiğinde aramamızı rica ediyorlar. Bu istek kayıt altına alınarak sıraya konuluyor.  

Böylece liste oluşuyor. Her yeni gelen kiralık ev, ilan olarak sektöre sunulmadan önce, listedeki isimler aranarak duyuru yapılıyor. Çoğu kez, kiralık konut tarafların anlaşması ile kiralanıyor. Bir anlamda rezervasyon yöntemiyle portföy paylaşılıyor. Bu nedenle, aradığınız özellikte ev ilanı sitemizde bulunmuyor olsa da; isteklerinizi iletin. Bilgi edinme önceliğinden yararlanmanız önerilir.

Ev Kiralama

Kiralama koşulları genellikle ilk ay kiranın peşin, bakiye kiranın düzenli aylık ödenmesidir.  Genellikle kontrat süreleri yıllık düzenlenir. Tarafların anlaşması üzerine süre bittiğinde yenilenir.  Depozit mülk sahipleri tarafından talep edilmektedir. Miktarı üç ay kira miktarını geçmeyecek limitte belirlenmiştir. Noterden tahliye taahhütname referansı olmayanlar için istenebilmektedir. Yasaların çok ağır işlemesi nedeniyle son yıllarda kefil isteyen ev sahipleri sayısında çok ciddi artış olmuştur.

Aylık kira tutarı ve üzeri aylık kiralama bedellerinin elden verilmesi ve alınması yasaktır. Kiralayan ile kiraya verene her iki tarafa, elden aldıkları her kira tutarı için ceza taahkuk edilir. Doğru olan mülk sahibi adına açılan banka hesabına ödeme yapılmasıdır. Mobilyalı kiraya verilecek evlerde sezonluk peşin (Altı ay) talep edilir. Teslim edilen eşyalar ayrıntılı tutanakla kiralayacak aile üzerine zimmetlenir. Yangın, hırsızlık için sigorta yapılması her iki tarafın da lehinedir. Teminat veren kiracıların tercih edilmesi görülmektedir.

Apartman, site aidatları sezonluk ödenmesi koşullar içindedir. İstek üzerine ev kiralama işlemi gayrimenkul şirket ofisinde düzenlenir. İşyeri kontratlarında tarafların ileride karşılaşabileceği ihtilafları önlemek amacıyla avukatları ile kontrat tanzimi önerilir. Kiraya verilecek emlak konut ilanlarına kiralıklar bölümünden ulaşabilirsiniz. Slayt görünümünde izlemek için resimlerden birisine lütfen tıklayınız. İsteklerinizi telefon veya bize ulaşın sayfamızdaki formu doldurarak iletebilirsiniz. 

Sosyal medya hesaplarımızdan haber, duyuru, yeni kayıt edilen ilan bilgileri için takip edebilirsiniz.

 


Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek için birisi üzerine lütfen tıklayınız.

kiralik-ilan
marmaris-emlak-ofisi
konut-ilanlari
kiralik-isyeri


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap