Satılık Ev Armutalan

Satılık > Satılık Ev Armutalan

Satılık Ev

İlan no:646 Satış Fiyatı: 600.000-TL

Armutalanda bağımsız parsel içerisinde kat mülkiyeti tesis edilmiş ikiz villa Şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Arsa %30 imarlı olduğundan, istenilen satış fiyatı makul düzeydedir. 30.000m2 arsada parseller üzerinde villalar yapılmıştır. Ancak; site değildir. Bu nedenle müşterek alanlar, ortak giderler bulunmamaktadır. Müstakil ev, ana caddeye yakındır. Konut ulaşımı kolaydır. Gün boyu güneş görür.

Evin girişinde gen,iş antre bulunmaktadır. Sağ tarafta aydınlık, şömineli, teras balkona çıkışı olan salon vardır.Girişin karşı tarafında ise; kapalı mutfak yer alır. Mutfaktan balkona çıkılabilmektedir.

Antrede üst kata çıkılan traverten mermer merdiven altındaki boşluk kullanım alanı olarak kullanılabilir. İkinci kat, sahanlık ile karşılar. Üç yatak odası, banyo wc, ön, arka tarafya gün boyu iki balkon bu katta yer alır. Sahanlığın üstünde çatıya çıkış , çatı altında kalan kullanım alanına ulaşmak üzere çıkış bırakılmıştır.

Evcil hayvan besliyen aileler için satılık ev idealdir. Çünkü; kat mülkiyetinde izin verilmektedir. Doğa içinde, sakin yaşam özliyenlere yanıt veren, ayni zamanda kent konforundan da uzak olmayan lokasyondaki satılık müstakil ev randevu alınarak gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Ücret alınmaz.

Satılık ilan hakkında daha çok bilgi için lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletiniz.

Gonenc Emlak Şirketi

Şirketimiz 20 yıl önce, Marmaris Ticaret Odası' nın kuruluşundan beri üyesidir. Şirketimiz Marmaris satılık emlak ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile ev konut villa gayrimenkul hakkında düzenli güncellenen bilgiler vermektedir. Emlakınızın hızlı ve değerinde satılmasını isterseniz lütfen bize ulaşın sayfamızdan isteğinizi iletiniz.

Satıcı, gayrimenkul satarken satabileceği en yüksek fiyatla satışın sonuçlanmasını ister. Alıcı ise, aradığı özelliklere uygun mülkü en düşük fiyatla satın almayı arzu eder.  Bu durumda her iki taraf nasıl anlaşabilecek. Öncelikle her iki taraf hayalci veya ard niyetli tutumda olursa, sadece zaman kaybı olur.

Karar verme mekanizması sağlıklı bilgi alt yapısı üzerine kurulursa süreç doğru gelişir. Satan ve alan ayni düzlemde buluşur. Profesyonel çalışmamızın ilk aşaması; arayan ile vereni bulmak, profil analizi ardından, istekler çakışıyorsa buluşma sağlamaktır. Karşılıklı memnuniyet temin edilmeden işlem genellikle sonuçlanmaz. Profesyonel desteğimizden yararlanmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun. 

Slayt görünümünde ve büyütmek için resimlerden birisine lütfen tıklayınız.

satilik-ev-armutalan
satilik-ikiz-villa
armutalan-satilik-ev
satilik-ikiz-villa-marmaris
gonenc-emlak-sirketi


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe