Marmariste Kiralık Daire

Kiralık > Marmariste Kiralık Daire

Kiralık Ev

İlan-652 Kiralandı

Kontrat uzatıldı 2021 yılı Kasım tarihinden itibaren kiraya verilecektir.

Marmaris Armutalan Siteler kiralık ev gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından sunuldu. Sitedeki konut yola çift cepheli olup dolmuş durağına yakındır. Bu nedenle ulaşımı kolaydır.

3M Migros alışveriş merkezine 500m uzaklıktadır. Kiralık ev gün boyunca güneş görmektedir. Plaja 200 metre mesafede olduğundan yazlık ev özelliğine sahiptir. çocuklu aileler için ideal olup, okula yakındır.

Dört bloktan oluşan sitede her blokta altı aile yaşamaktadır. Ayrık nizam koşullarına göre inşa edildiğinden, her dairenin üç tarafı açıktır. Bu nedenle gün boyu güneş alan aydınlık konut olduğunu söyleyebiliriz. Geniş balkonda sekiz kişilik yemek alınabilir,  BBQ vardır. Bu açıdan yazlık ev özelliği ile avantajlıdır.

Sitede Kiralık Ev girişinde antre, Amerikan mutfak, iki yatak odası ve geniş salon vardır. Pencereler pen serisi ve ısı camdır. Yerlerde ıslak zeminde fayans kullanılmıştır. Banyoda küvet, elektrikli şofben yer almaktadır. 

Tüm pencereler ve balkon kapısı dekoratif demir parmaklık ile desteklenerek güvenlik temin edilmiştir.  Sitenin düzenli aidatı yoktur. Her blok bu konuda özerktir. Müşterek kullanımda elektrik aydınlatma, bahçe sulama için su gideri eşit payda  bölüşülerek ödenmektedir. Ayrıca bir gider talebi bulunmamaktadır.

Şirketimizin portföyünde; Muğla Marmaris emlak ilanları ve Marmariste kiralık daire ile satılık kiralık gayrimenkul bilgisi verilmektedir. Kiralık ev taleplerinizi lütfen iletiniz.  Yeni kayıt edilen ilan bilgileri için öncelik avantajını kullanmanız önerilir.

Ev Kiralama

01.01.1994 yılında kurulan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye güney sahillerinde gayrimenkul danışmanlık faaliyetimiz aralıksız, bu güne kadar süregelmiştir. Deneyim birikim ve bilgi üzerine kurulu vizyonumuz sektördeki yerimizi belirlemektedir. Aktif bilgi bankası niteliğindeki portföyümüzde yüzlerce güncel gayrimenkul ilanları bulunmaktadır.

Ancak; son iki yıldan beridir, ev kiralama konusunda arz daralmasından kaynaklanan ciddi sıkıntı yaşanmaktadır. Düşük yoğunlukta gelen kiralık konut sunumları, çok kısa zamanda kiralanma işlemi ile sonuçlanmaktadır.

Yeni gelen konut, sisteme kayıt edilmeden; daha önce bu yönde talebi olan müşteriye bilgi verilmektedir. Rezervasyon dönemi olarak adlandırdığımız bu sürecin yakın zamanda sona ereceğine dair hiç bir bulgu, gelişme bulunmamaktadır. Arz talep ilişkisinden hareketle fiyatların yükseldiğini belirtelim.

Kiralama koşulları genel özellikler içinde, aylık düzenli ödeme, depozit, elektrik su aboneliklerinin kiracı adına yapılması sayılabilir. DASK gideri mülk sahibine aittir. Noterden tahliye taahhütnamesi, kefil talebi son zamanlarda ev sahiplerinin nerede ise tamamı tarafından talep edilmektedir.

Referans verilmesi ise sihirli anahtar kelimedir. Taraflar arasında anlaşmazlığın mahkeme tarafından çözümünde uzun zaman alması nedeniyle artık kontratların hazırlanması avukat tarafından yapılmaya başlanmıştır. İş yeri kontratlarının önemli oranda çoğunluğu tüm hukuki tedbirleri alarak hazırlatılmaktadır.

Aradığınız ev ya da güvenli alışveriş ile kiraya vermek istediğiniz konutunuzun değerinde kiralanması için deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşın sayfamızdan ya da ofisimizden irtibat kurmanız mümkündür. Kiralıklar yanı sıra Armutalan Beldibi Marmaris satılık daire ile konut kredisi uygun ev villa arsa ilan bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden duyuru, haber ve yeni ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Resimleri slayt görünümünde izlemek için, herhangi birisi üzerine lütfen tıklayınız.  

sitelerde-kiralik-daire
marmaris-siteler-kiralik-ev
kiralik-daire-marmaris
marmariste-kiralik-daire


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe