Marmaris Kiralık Daire

Kiralık > Marmaris Kiralık Daire

Sarıana kiralık ev

İlan:176 

KİRALANDI  Marmaris Sarıana Mahallesi'nde aile apartmanında kiralık ev, şirketimiz tarafından kiraya verilmek üzere sektöre sunulmuştur. Üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan daire, ön ve arka cepheli olmak üzere her iki taraftan yola bakmaktadır.

Evin 2 balkonu vardır. Özellikle çocuklu aileler için ideal olan gayrimenkul Atatürk İlk Öğretim Okulu'na çok yakındır. Okul yanı sıra, alışveriş merkezi, çarşı, yat limanı,marina, banka şubeleri, taksi durağı da yakın mesafelerdedir.

Üzerinde çatısı bulunduğundan ısı ve nem açısından izolaşyon sağlanmaktadır. Çatı geçen yıl komple restore edilmiştir. Apartman girişinde bu yıl montajı yapılan çelik kapı vardır. Mugla Marmaris Kiralık daire oldukça geniş bir sahanlık, antreye sahiptir.

Kiralık ev salonu aydınlıktır. Mutfak ara duvar kaldırılarak amerikan tarzına dönüştürülmüştür. Salonun daha geniş yaşam alanına sahip olması temin edilmiştir. Salondan balkona çıkış vardır. Evin tüm pencereleri yenilenmiş, ısı cam, egepen yapılmıştır. Elektrik su tesisatı elden geçirilerek aktif kullanıma hazır durumdadır.

Yatak odaları güneş görür. Odalardan bir tanesinin arka balkona çıkışı bulunmaktadır. Dış kapılar pen, iç kapılar ise ahşaptır. Pencerelerde ısı camın kullanılması ses için yalıtım avantajı getirmiştir. Banyo, elektrikli ısıtıcı, ÇMŞ çamaşır makinası bağlantı yerleri hazırdır. Armatürler kontrol edilmiş, T muslukları yenilenmiştir. 

Kiralama Koşulları

Aile için kiraya verilecektir. İlk ay kira peşin, düzenli gününde aylık ödeme mülk sahibinin verdiği banka hesabına yapılacaktır. Zaten yasa gereği 500-TL ve üzeri kira ödemelerinin banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Elektrik ve su aboneliklerinin kiracı üzerine yapılması istenmektedir. Giderleri kiracıya ait olup, tahliye yapıldığında bu bedel geri alınmaktadır.

Demirbaşlar için bir aylık kira tutarı depozit, makbuz karşılığı alınacaktır. Kontrat süresi bir yıl olup noterden tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından mülk sahibine verilir. Taraflar anlaşır ise, kanuni artış ile, tekrar kontrat yapılır. Her yıl tekrar düzenlemek üzere kiralık ev için uzun süreli kiralama bu yöntemle mümkün olacaktır.

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından, kiralanacak konut gösterilir, bilgi verilir. Yer gösterme işlemi, T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003/59 nolu tebliğine uygun yapılır. İki suret şeklinde tanzim edilen yer gösterme tutanağı evi görmek isteyen ile gösteren arasında imzalanır. Bu işlem için herhangi ücret alınmaz. Evin kiralanması durumunda fatura karşılığı hizmet bedeli alınır. Kontrat tanziminde, demirbaşlar kontrata yazılarak teslim edilir.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe şirketimiz güney sahillerinde profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti vermektedir. Mugla Marmaris emlak haberleri Gonenc gayrimenkul danışmanlık şirketi satılık kiralık ilanları ile ev villa yazlık konut arsa bilgilerini güncelleme yaparak vermektedir.

Lütfen ilgilendiğiniz ilanlar hakkında sorularınızı isteklerinizi iletiniz. Ayrıca konut kredisi uygun Mugla, Beldibi, Armutalan, Marmaris satılık daire ile arsa ilan bilgisi ile yazlık konut arsa ilanları sitemizde sunulmaktadır.

Duyurular için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

marmaris-kiralik-ev
marmariste-kiralik-daire
sariana-kiralik-ev
sarianada-kiralik-evler
ev-kiralama
kiralik-ev-marmaris
ticaret_odasi_uyesiyiz
firma-25-yasinda.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe