Marmaris Satılık Daire

Video > Marmaris Satılık Daire

Satılık Ev

İlan-686 Satış Fiyatı: 950.000-TL

Siteler semtinde ormana komşu, 4 yaşında konut kredisi uygun satılık ev. Yüzme havuzlu dubleks daire deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Yürüyerek beş dakikalık mesafede plaja ulaşmak mümkündür. Taksi durağı, dolmuş güzergahı yakındır. Sitede güvenlik vardır. Üç katlı binanın üçüncü katında yer alan satılık daire, gün boyu güneş görmektedir. Şirket yetkilisi tarafından konut gösterilir.

Yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08.07.2003 tarihinde, ÖSG-2003/59 nolu tebliğinin K-1 Bölüm 1 ve /nci maddesi gereğince, yapılır. Bu işlem için ücret alınmamaktadır. Şirket yetkilisi ile işleme taraf olan şahıs, sahışlar veya kurumsal kişilikler ile tutanak tanzim edilir. İki suret düzenlenen belge taraflarca imzalanır. Gayrimenkul gösterilir, bilgi verilir, talep edilirse mülk sahibi ile karşılıklı görüşme temin edilir. Verilen hizmetin belgelenerek yapıması pek çok ithilafın çıkmasını önler ya da çözümler.

Şirketimiz, aktif portföy sahibidir. Düzenli yenilenme özelliği bulunmaktadır. Mugla Marmaris satılık daire ilan ve Gonenc Emlak Şirketi konut kredisi uygun ev villa arsa gayrimenkul bilgileri bu portföy üzerinden veriliyor. Gonenc Emlak Armutalan Beldibi İçmeler Turunc ilanları da sunulmaktadır.

Son kayıt edilen satılık daire ve diğer ilanlarımız sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Şirketimize ait Marmarisbox Bülteni ile arsalar konusunda kapsamlı sunum yapan Selimiye Emlak sitemiz yayındadır. Seçilen önemli ilanlar, sektör hakkında analiz yazıları GonencEmlakBlog.com sitemizden servis edilmektedir. Editörümüz; Ekonomist Kemal Gonenc, gündeme alınmasını istediğiniz konuları iletirseniz değerlendirecektir. 2008 yılından beri her üç ay düzenli yayınlanan sektör hakkında raporlar bülten arsiv bölümündedir.

Resmi sitemiz yüzlerce ilan sunmaktadır. Aradığınız niteliklerde bulamadığınız daire, gayrimenkul için lütfen isteklerinizi iletiniz. Size özel konumda gelecek yeni satılıklar için bilgi edinme öncelik hakkından yararlanmış olursunuz. Mülkünüzü değerinde ve hızlı satmak için bize ulaşın sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Bu ilana ait daha çok bilgi, resim izlemek için menüden satılık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Video sayfamızda ilanın görüntülerini izleyebilirsiniz.

Gonenc Emlak

01.01.1994 yılında Marmariste aile şirketi olarak kurulan profesyonel danışmanlık firması aktif hizmet vermektedir. Mugla Marmaris satılık daire ilan ve Gonenc Emlak Şirketi konut kredisi uygun ev villa arsa gayrimenkul bilgileri güncellenerek verilmektedir. İnteraktif Bilgi Bankası niteliğinde, izleyicilerin sorularını, yorumlarını, gündeme alınmasını istedikleri konuların irdelnmesini platform olarak birlikte değerlendirme olanağı böylece mümkün olmaktadır.  

Slayt görünümünde resimleri izlemek için birisi üzerine lütfen tıklayınız. Buradan satılık ev ilanına ait daha çok bilgi almanız mümkündür. Soru ve isteklerinizi lütfen iletiniz. 

marmaris-satilik-daire
satilik-daire-siteler
satilik-daire-armutalan
satilik-ev-video
ticaret_odasi_uyesiyiz


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe