Dubleks Daire

Video > Dubleks Daire

Armutalan Daire Video 

Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilan ve satılık kiralık Beldibi Armutalan ev konut daire gayrimenkul bilgileri veriyor. Araçla Marmaris merkezden 10-15 dakikalık mesafede bulunan Armutalan satılık ev ilanı Marmaris gayrimenkul sektörüne şirketimiz tarafından sunuldu. Tokatlılar Sitesi'ndeki konut üç tarafı açık olup, evin yakınında dolmuş durağı bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımı kolaydır. Armutalan Satılık Daire gün boyunca güneş görmektedir. Bahçe kullanım alanı geniştir. Teras balkon kullanışlıdır. Sitede yüzme havuzu vardır. Konut kredisi kriterlerine uygundur.

Şirketimiz resmi sitesi gonencemlak.com.tr sitesinde yüzlerce ilan bulunmaktadır. Bodrum Fethiye sahil kuşağında servis verdiğimiz alanları kapsamaktadır.

Mobil uyumlu Web Sitesi

2015 yılında yeni nesil olarak hazırlanan şirketimize ait izlediğiniz sitemiz Marmaris gayrimenkul pazarı kapsamındadır. Aktif portföyümüzde yer alan ilanlardan seçilenler farklı içerik, video, resim ile sunulmaktadır. İnteraktif bilgi bankası niteliğindeki datamızdan paylaşımda bulunmak, daha çok ilgilenenlere ulaşmak hedeflenmiştir.

Potansiyel Alıcı Ağımız

Alıcı satıcı buluşmasını temin etmek için muhtelif araçlar kullanıyoruz. Özellikle internet üzerinde, sosyal medyayı da kapsayacak platform oluşturduk, geliştiriyoruz. 29 yıl önce Marmaris'in ilk online sitemi ile 40 danışmanlık kuruluşunu birbirine bağlayan sistem, yerini; bugün binlerce emlakçının haberleşebildiği teknolojiye bıraktı. Şirket önemli sloganımızdan birisi Danışmak Kazandırır; diğeri ise; Pusulanız Doğru Bilgi Olsun. İstek, soru için bize Ulaşın sayfamızı kullanabilirsiniz. Armutalan satılık daire yanı sıra satılık arsa yazlık konut arsa tipi gayrimenkul bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Bu ilan hakkında daha çok ayrıntı için satılık bölümünden bilgi alabilirsiniz. Slayt görünümü için lütfen resimlerden birisi üzerine tıklamanız yeterlidir.

İrtibat: 9532 312 01 16

satilik-daire-armutalan-sitede
ikiz-villa-ev
dubleks-daire
satilik-ev-armutalan-merkez


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap