Armutalan Satılık Konutlar

Video > Armutalan Satılık Konutlar

Satılık Villa

İlan:719 Fiyatı:660.000-TL

Şirketimiz,  Armutalan satılık ev ilan bilgisini gayrimenkul piyasasına  sundu. Mugla Marmaris emlak sektörü ve Armutalan satılık ev yazlık konut villa hakkında video görsel desteği ile bilgiler verilmektedir.

Merkeze yakın, orman manzaralı, yüzme havuzlu site içindeki ev, doğayla iç içe yaşamak isteyenlere tavsiye edilir. Belde merkezindeki, konfor ve hizmetlere rahatlıkla ulaşılabilen mevkideki kullanışlı ev yaz kış yaşanılır özelliktedir. Resmi tapulu, kat mülkiyeti tesis edilmiş, konut kredisi kriterlerine uygundur.

Armutalan satılık ev girişinde antre vardır. Aydınlık salon, geni görüntü alan büyük balkona sahiptir. Zemin laminant parkedir. Lavabo kullanışlıdır. Merdivenle inilen, giriş katı, komple mutfak olarak düzenlenmiştir.

Günlük yaşam akışı içinde kullanmak üzere köşe, L tipi koltuk düzeni yerleştirilmiştir. Mutfaktan çıkışta, kalabalık ailenin ağırlanabileceği veranda dikkat çekmektedir. Ormanı ve yüzme havuzunu gören teras, bahçe florası ile iç içedir.

Salon üzerindeki kat, iki yatak odası, banyo wc, balkondan ibarettir. Çatı katında, yatak odası veya çalışma alanı gibi muhtelif amaçlara yönelik kullanılabilen oda vardır. Tavan lambri yapılıdır. Ses ısı ve nem için izolasyon yapılmıştır. Mortgage kredisi şartlarına uygun olduğundan yazlık ev satın alınmasında, bu enstrüman kullanılabilir.

Video ilan

01.01.1994 tarihinde Marmariste Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz, zengin portföye sahiptir. Sitemizde yayınlanan ilanlar ayni ilan numarasına sahiptir. Fakat İçerik farklıdır.

Resimlerle sunulan ilanlarda, görsel gücün arttırılması amacıyla, seçilen ilanlarda video kullanılmıştır. Bu sayfada izlediğiniz emlak video ilanı hakkında daha çok bilgi için satılıklar sayfamızdaki, bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Yeni kayıt edilen ilanlarımız bu platformdan tanıtılmaktadır. Sayfamızın sol tarafında bulunan kayıt ol butonuyla bülten üyeliğinizi yapabilirsiniz. Gündeme alınmasını isteğiniz konuları ileterek destek olabilirsiniz. Güvenli alışverişte danışmak kazandırır.

Resimleri büyütmek ve slayt görünümünde izlemek için lütfen birisi üzerine tıklayınız.

video-ilan.jpg
armutalan-evleri.jpg
satilik-ev.jpg
armutalanda-konut.jpg
armutalan-satilik-ev.jpg
Butik-site.jpg
ilan.jpg
Gayrimenkul-ilan.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe