Armutalan Satılık Ev

Video > Armutalan Satılık Ev

Emlak Konut

İlan-704 Satış Fiyatı: 970.000-TL

Armutalan merkezde butik site içinde satılık ev ilan bilgisi veriliyor. Evin cephesi ana caddeye, diğer tarafı yüzme havuzuna yönelik manzaralıdır. Birinci el olarak satışa çıkarılan satılık ev, konut kredisi kullanımına uygun niteliklere sahiptir. Yeni deprem yönetmelik kriterlerine göre inşaatı tamamlanmıştır.

Gonenc Emlak Şirketi Armutalan satılık ev video ilan ve Mugla Marmaris satilik arsa ile konut kredisi uygun villa daire yazlık konut ev bilgisi vermektedir. Sitede güvenlik, kamera sistemi bulunmaktadır. Site sınır duvarları ayrıca dekoratif demir ile yükseltilerek güvenlik tesis edilmiştir. Gece için çevre aydınlama yapılmaktadır. Evin önünden her onbeş dakikada aralıklarla dolmuş geçtiği için ulaşımı kolaydır. Okula yakındır.

Satılık daire girişinde çelik kapı, antre, kapalı mutfak, lavabo wc, geniş salon yer alır. Yüzme havuzuna cepheli büyük balkon oldukça kullanışlıdır. Üst katta, üç yatak odası bulunurken master yatak odası en suit özelliğine sahiptir.

Bu katta da balkon bulunur. Dış pencereler pen serisi, ısı cam, kalorifer tesisatı, klima hatları ile satılık ev kullanıma hazırdır. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans, odalar, salonlarda laminant parke kullanılmıştır. Mutfak ankaste, fırın içinde, kullanışlı dizayn edilmiştir. Randevu alınarak satılık ev firmamız görevlisi tarafından gösterilir. Yer gösterme işlemi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır. Konut kredisi kriterlerine uygun evin görülmesi işlemi için ücret alınmaz.

Satılık Ev Video

Şirketimiz izleyicilerin aradığı satılık ev ilanları hakkında daha çok bilgi sahibi olmaları, birbirleri ile özelliklerin fiyatların kıyaslanması amacıyla, kapsamlı içerik yanında video görüntüsü vermeye başladı. Önce deneme olarak başlayan bu çalışmamız ilgi görünce, seçtiğimiz ilan sayısını arttırmayı uygun gördük.

Halk arasında ayakkabi giymeden ev görmeden alınmaz özdeyişinden hareketle, görmek istenilen gayrimenkullere daha çabuk ulaşmak için bu çalışmamızı geliştiriyoruz. Sitemizin responsive özellikte olması nedeniyle, sayfalarımızı, videoları, resimleri tüm cep telefonlarına uyumlu olarak izlemeniz mümkündür.

armutalan-satilik-ev
armutalanda-satilik-ev
satilik-daire-marmaris
satilik-ev-marmaris
marmaris-armutalan-satılık-ev
gonenc-emlak-marmaris2.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe