Tv Röportaj

Video > Tv Röportaj

Aktif Portföyümüz

20 yılı aşan süre içinde oluşan arşiv ve sürekli yenilenen datamız İnteraktif Bilgi Bankası niteliğindedir. Satılık kiralık emlak ilanları, sektör haberleri, analiz değerlendirme yazılarından oluşmaktadır.

Bussiness Channel Tv

Röportaj; dönüşümlü yayınlananmaktadır. Sektörel Haber Merkezi ile Gonenc Emlak Şirket yetkilisi ile yapılmış, ön sunum Nurseli İdiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

01.01.1994 tarihinde kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içerisinde oluşmuş; deneyim, bilgi, birikim ve vizyonumuzdan yararlanmanız önerilir. 

Bilginin çok önemli bir güç olduğu bilinir. Ancak; kendi başına birşey ifade etmesi zordur. Burada iletişim ve bilginin paylaşımı önem kazanır. Sektörel açıdan bakınca, satmak istediğiniz bir konut portföyünüzde. Peki, bu evin özelliklerine uygun gayrimenkulü arayana nasıl ulaşacaksınız?

Bu bilgi klasörünüzde, bilgisayarınızda durur ise, ticari değer taşımaz. Onu bu anlamda değerli kılmanız için, iletişim kanallarını açmanız gerekir. Eski geleneksel usullere göre, işyerindde, gelecek müşteriyi beklersiniz. Oysa bu yöntemler eskidi ve gerilerde kaldı.

Gonenc Emlakçılık Şirketi medya marketing, stratejik planlama gibi modern yöntemleri kullanmaktadır. Danışmanlık bilgi gerektirir. Gayrimenkul mevzuatına hakim, güncel gelişmeleri takip eden profesyonel size kazandıracaktır. 

Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.


Responsive özelliklere sahip sitemiz; Mugla Marmaris emlak ilan video ile satılık kiralık ev konut daire villa arsa hakkında açıklamalar vermektedir. Secilen ilanları video eşliğinde sunarak, bir görüntü on anlatmaya bedel anlayışından hareketle görselliği ihmal etmemeye çalıştık. 

marmaris-emlak-ofisi
satiliklar-ilani
marmaris-gonenc-emlak
kiralik-ilan
mugla-marmaris-emlak
videolar
emlak-video
direler-ilani


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap