Mobil Uyumlu Emlak Sitesi

Sorular > Mobil Uyumlu Emlak Sitesi

İnternet dünyası

Henüz 15 yıl önce milenyum gündemdeydi. Bilgisayarlar nasıl çalışacak sorularına yanıtlar aranıyordu. Artık Milenyum geride kaldı. Gençlerin çoğu hatırlamıyor bile. Fakat her şey Sibernetik devrim ile başladı.

İnanılması, hatta hayal bile edemediğimiz gelişmeler yaşanıyor. Dünyada ekonomik, siyasi, sosyal ve teknolojik gelişmeler hızlı, büyük dönüşüm sarmalında. İletişim; bilgiye ulaşma, sürekli yenilik, rekabet ile iç içe. Tarihin motoru olarak, rekabet artık tüm alanlara yayıldı.

Paylaşım platformu olan sosyal medya, ilgi alanımız dışında kalabilir mi? Bu alan, kendimizi tanıtabileceğimiz, yeni açılımlar ve hedeflediğimiz kitleye ulaşım için olanaklar sunuyor.

Radyo kuşağından, televizyona, bilgisayara ve birbiri ile haberleşen bilgisayarların kuşağına geçişler çok gerilerde kaldı. Yapay zeka diyebileceğimiz, insan gibi düşünebilen makinelere geçişin eşiğindeyiz.

Bilimdeki, teknolojideki gelişmeler yarışı hızlandırıyor. Sosyal medya ağı içinde var olmayan, mobil uyumlu site yerine, eski teknoloji ile yola devam etmek isteyenler, şüphesiz geriye düşeceklerdir.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe 22 yıl aktif olarak çalıştık. Deneyim, birikim ve bilgi sahibi olmak, vizyon oluşturuyor. Bu vizyonun gelişmesi, dünyaya ne kadar açık olduğunuzla da ilintili.

Arama motorları optimizasyon çalışmaları kapsamında Marmaris-emlak.com web sitemiz, Mobil Uyumlu Emlak Sitesi özelliği kazandı. Siteye ulaşım incelendiğinde sosyal medya üzerinden gelen organik ziyaretçi sayısında önemli artış oldu.

Cihazlar açısından ulaşımda; bilgisayarlardan aranma oranı %75, akıllı telefonlardan aramaların ise %23.4 ve diğer ise % 1.6 , tespit edildi. Yani sitemiz günde 1000 kişi konuk ettiğinde, 230 civarında ziyaretçi akıllı telefonlardan bizi arıyor. Sitemizin mobil uyumlu olması, arama motorlarında üst sayfalarda yer almamızda önemli etki yapmaktadır. 

Marmaris emlak şirketi mobil uyumlu emlak sitesi kiralık satılık ev daire villa yazlık konut ve villa ilan bilgileri vermektedir. Armutalan, Beldibi, İcmeler ve konut kredisi uygub  Marmaris satılık daire hakkında açıklamalar sunulur.

İnternette her türlü bilgi bulunmaktadır. Dışarıdan kaosu andıran bu dinamik bilgiler içinden aradığınızı nasıl bulacağız. Arama motorları özel kriterlerle indeksleme yapmaktadır. Aranan kelime veya kelimeler, sitenizi 25nci sayfada listeliyorsa sabırlı izleyiciye bile ulaşmanız mümkün olmaz. Saniyeler bile çok önemlidir.

Arama motoruna akıllı telefonlardan ulaşan izleyici ise, takibi güç sitenize zaman ayırmaz. Kolaylık, özgünlük, hızlı sayfa açılışı, yararlı bilgiler sunmak, sizlere ulaşmak ve sizin gibi düşünerek sunumda bulunmak beklentisi ile sitemize hoş geldiniz.

Resimleri büyütmek için lütfen birisi üzerine tıklayınız.

mobil-uyumlu-emlak-sitesi.jpg
gonenc-emlak-sitemiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap