Emlak Marketing Planlama

Sorular > Emlak Marketing Planlama

Kurumsal vizyon

Türkiye’de yerli yabancı turistlerin gözde mekânlarından olan Marmaris’te yaklaşık 22 yıldır hizmet veren Gönenç Ltd. Şti.  kiralık satılık ev arayan müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

1992 yılında fracheising alarak; şirket kurucularından ekonomist Kemal Gönenç daha sonra kendi aile şirketini kurarak faaliyete başladı. 1994 yılından bu yana Muğla çevresinde, Türkiye güney sahillerinde ev, villa, arsa, iş yerleri arayan müşterilerine aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Yurt dışından; Almanya-Berlin ile İngiltere-Londra, anlaşmalı yıllardır çalıştığımız iki firma organik bağlantılı hizmet sözleşmelidir. Mütegalibiyet esasına dayalı, mülk satışı serbest olan diğer ülkelere de hizmet sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetine dayalı, kaliteli hizmetiyle ön plana çıkan şirketimiz interaktif on yaşındaki resmi sitesi; gonencemlak.com.tr yüzlerce güncel ilan yayınlamaktadır.

Aktif portföy üzerinden güney sahillerinde aradığınız kiralık ve satılık daire, dubleks, villa, arsa, otel, iş yerleri,  köy evleri tipi gayrimenkul bilgilerini bulabilirsiniz.  

İnternet

Mobil uyumlu, şirketimize ait diğer, burada izlediğiniz sitemiz; marmaris-emlak.com üzerinde seçtiğiniz ilanlar hakkındaki güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Küreselleşen dünyayla birlikte artık her şey bir tık ötemizde. Bilgi güçtür. Bu zamana kadar bilgiye ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  

Bilinçli müşteriler artık internet dünyasının zenginliği keşfederek aradıkları dairelere, iş yerlerine istedikleri fiyat aralığında bilgisayarlarından, akıllı cep telefonlardan ulaşabiliyorlar. Geleneksel yöntemler artık rafa kaldırıldı. Sokaklarda gezinerek satılık kiralık ev arsa aramak ya da gazete ilanlarını takip etmek sonuç vermiyor. 

Stretejik Planlama

Stratejik planlama, Social media marketing yöntemleri şirketimiz tarafından kullanılmaktadır. Çalışma modeliniz yoksa, işiniz kolay değildir. Modeli olmayan yönünü bilemez. Kaybolup gidenler, masa başında müşteri bekleyenler modelsiz, günü kurtarmak isteyenlerdir. 

Değişen dünyada, vizyonunuz yoksa bu kategoride bekleyenler ve kaybolarak gidenlerden olursunuz. Dünyayı ve yaşadığınız ülkenizi tanımanız, anlamanız, sürekli öğrenme döngüsü ayni zamanda başarılı olmanın ilkelerini de geliştirir.

Prensipleri oluşturmak ve uygulamak için güç gerekir. Bu güç öncelikle vizyondur. Vizyonun gelişimi, deneyim, bilgi, birikim bileşkesidir. Etik açıdan dürüstlük ise söylemeye gerek yok, tartışmasız olarak var olması gereklidir. Birey olmak, inandığın gibi yaşamak pek çok kapıyı açacak anahtardır.  

Gönenç Emlakçılık Şirketi

22 yıl boyunca sürekli gelişme yönünde değişim yaşamıştır. Bilgeye ulaşmanın bu kadar kolay olduğu günümüzde dikkat etmemiz gereken en önemli unsur ise güvenilir, doğru bilgiyi bulmaktır.

Emlak marketing, kurumsal vizyon hakkında bilgiler ile Mugla Marmaris gayrimenkul sektörü satılık kiralık villa konut ev daire tipi gayrimenkul ilanları sunulmaktadır.

Gayrimenkul alanında turizm cenneti olan Marmaris’te güvenilir, doğru bilgiye ulaşabileceğiniz adreslerin başında, öncü firma olan Gönenç Emlakçılık Şirketi gelmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun. 


Slayt görünümü, resimleri büyütmek için resimlerden herhangi birisine lütfen tıklayınız. Daha detaylı İlan bilgisi, resim talebinizi, lütfen Bize Ulaşın linkinden iletiniz.

gonenc-emlak-sirketi2.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap