Villalar

Satılık > Villalar

Satılık Villa İlanları 

Muğla Marmaris satılık villa ve Gönenç Emlak Şirketi ev yazlık konut gayrimenkul ilan bilgileri Marmaris Emlak Sektörüne verilmektedir. Aktif portföyümüzden Muğla Marmaris satılık villa ve Gönenç Emlak Şirketi ev yazlık konut gayrimenkul ilan bilgileri Marmaris Emlak Sektörüne verilmektedir. Bilgiler düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Alıcı satıcı buluşma platform unsurlarından sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Aradığınız nitelikte bulamadığınız ilan hakkında; lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Yeni ilan kayıt edildiğinde öncelikle size bilgi verilmesi avantajından yararlanmanız önerilir. Daima pusulanız doğru bilgi olsun.

Satılık Villalar

Tüm zamanlarda villalara olan talep kendi dinamiği içinde rutin gelişim gösterir. Bu gayrimenkul tipi, elit alıcı profiline sunulur.  Efektif olarak desteğe sahip talep sahibinin gayrimenkul beğenmesi satın alma için yeterlidir. Genellikle kredi kullanımı da düşük yoğunluktadır. Kalite, metraj, yaş ve en önemlisi mevki gibi parametreler satılık villa fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.  Değerlendirme ise; parsel fiyatı artı bina maliyeti ve çevre düzenleme giderleri toplamıdır.

Alıcının olanakları uygun ise, arsa satın alınarak, kendi beğeni ve isteklerine, yaşam alışkanlıklarına göre inşaattan almak veya yaptırmak çok daha ekonomik, yararlıdır.  Burada en önemli sorun inşaata uygun arsa bulmaktır. Marmaris'te Bağlı içi mevkii, Armutalan'da Cami Avlu, İçmelerde Zeytin Kısığı, Beldibi ve Turunç da son parseller hala bir fırsattır.

İmar Çalışmaları

Muğla Büyük Şehir ilan edildikten sonra, Köyler Mahalle olarak Marmaris Belediye'sine bağlandı. Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Söğüt mahalleleri villa sahibi olmak için olanaklar sağlıyor. Ancak; satın alınırken binanın ruhsatlı olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilindiği gibi kadastro çalışmaları nerede ise tamamlanmıştır. Muğla il Özel İdare müdürlüğünün 2008-2014 yılları arasında çıkarılan Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlere uygun parsellere imarlı arsa statüsü kazandırdı. Pek çok konut ve apart otel yasal olarak bu dönemde yapıldı.

Yerel seçimlerin ardından bu kurum kapatıldı. Şimdi, inşaat ruhsatları ve yapı kullanma izin belgeleri Belediye tarafından verilmektedir. Deniz manzaralı, önü kapanmayan villa talepleri daha çok Selimiye Mahallesi için oluşmaktadır. Coğrafi yapısı önemli mevki avantajları oluşturmaktadır.

Satılık Villa Fiyatları

İlanlarımızda görüleceği üzere Merkeze yakın yerlerde 1.000.000-TL başlangıç seviyelerinden 10.000.000-TL ve üzerine çıkan fiyat etiketleri görülmektedir. Marmaris'in dışında, villa inşaatına uygun satılık arsa parseli ile 500.000-TL'den başlamaktadır. Satışı hızlı gerçekleştirilen villaların arsaları ne kadar büyük ise, şansları ile doğru orantılı olduğunu belirtelim.

Resimleri görülen satılık villa ilanlarını ilgili bölümden detaylı olarak izleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimleri slayt görünümünde izlemek isterseniz birisinin üzrene tıklamanız yeterlidir. 

satilik-villa
mustakil-ev
deniz-manzarali-villa
satilik-villalar
yuzme-havuzlu-satilik-villa
satilik-villa-armutalan


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap