Selimiye Satılık Villa

Satılık > Selimiye Satılık Villa

Selimiye Satılık Ev 

İlan-668 Satış Fiyatı: 2.500.000-TL

Selimiye satılık villa Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris emlak satılık ev konut arsa gayrimenkul ilan bilgileri  vermektedir. Marmaris Emlak sektörü müstakil ev fiyatlarına göre daha uygun seviyelerde, doğa içinde, deniz manzaralı konut satışları ilgi görüyor. Nitekim şirketimiz tarafından sektöre sunulan satılık villa denizden 160 metre mesafededir. 765m2 bahçe içindedir. Selimiye Kentsel yerleşim alanı içindedir. Villanın birinci katı 80m2, ikinci katı ise 60m2, toplam 140m2 kapalı alana sahiptir.

Satılık Ev Özellikleri

Birinci kat, 37m2 geniş salon, mutfak, duş tuvalet, antre, girişte veranda vardır. İkinci kat, 8m2 sahanlık, üç yatak odası banyo tuvaletten ibarettir. Bahçe 16 tane otuz yaşında badem ağacı yanı sıra zeytin, malta eriği, erik, Benjamin, Mandalin, nar ve çam ağaçlarının oluşturduğu zengin flora vardır. Hidroforlu artezyen, iki su deposu, 6m2 müştemilat kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İmar Faaliyetleri

Villa inşaatları, 2008-2014 yılları arasında oldukça yoğunlaştı. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliği, Muğla İl Özel İdare'si tarafından çıkarıldı.K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı içinde kalan 400m2 veya üstü parsellerde, kadastro yoluna sınır cephesi olan, K.K.S.K Kıyı Kenar Şerit Kanunu kapsamında denizde 150m uzak olması sartı ile yasal konut inşaatı izini verildi. Yönetmelik kriterlerine uygun parsellerde taban oturumu 95m2'yi aşmayan iki katlı konut, apart otel inşaatları yapıldı. K.Y.A kapsamı dında kalan parsellerde yol cephe sınırı 25m, denizden 150m ve sit alanında bulunmama şartlarına uygun parseller de inşaatlara sahne oldu. Yönetmelik bir anlamda kaçak yapılaşmayı önledi. Ancak tamamen engelleyemedi.

Revize Planı

30 Mart 2014 seçimleri ardından, daha önceden çıkarılan kanun gereği Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. G.D.Y.K gereği proje onayı, ruhsat verme sorumluluğu Marmaris Belediyesi'ne verildi. Selimiye Köy statüsünden Mahalle konumuna geçti. Bir ay sonra 30 Nisan tarihinde Datça Bozburun 1/25000 ölçekli Revizyon Planı askıdan indirilerek Çevre Bakanlığına gönderildi. Bakanlık itirazları değerlendirdikten sonra gerekli düzeltmeleri yaparak geri gönderdi.

Fiyatlar Yükseliyor

13 Kasım tarihinde tekrar askıdan indirilen planın gönderilmesi ile onay gerçekleşti. Böylece yapılaşma denetim altına alınacağı gibi, depreme dayanıklı gözetim altında yapılan konutların daha güvenli olacağı açıktır. Ancak bu gelişmeler piyasada yankı bulması beklenilir fiyatları yeniden etiketlemiştir. Selimiye satılık villa fiyatlarının yakın gelecekte daha da yükseleceği öngörülmektedir.

Alıcıya Villayı Gösterme İşlemi

Selimiye Satılık villa için yer gösterme, bilgi verme, şirketimiz yetkilisi tarafından yapılır. Yer gösterme işleminde ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarihli ÖSG-2003/59 numaralı tebliği uygulanır. İki nüsha tutanak tanzim edilerek taraflarca imzalanır. İlanlar için bize ulaşınız. Bu ilandaki villa hakkında ve diğer ev, villalar için, buradan Selimiye satılık Villa linkine tıklayınız.

Emlak Konut

Şirketimiz Marmaris'te 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Selimiye satılık villa ve Muğla Marmaris emlak satılık ev konut arsa gayrimenkul ilan bilgilerini düzenli güncelleyerek sunmaktadır. Villa inşaatına uygun Selimiye satılık arsa ilanlarına da sitemizde yer almaktadır.

Selimiye satılık villa Gonenc Emlak Şirketi Muğla Marmaris emlak satılık ev konut arsa gayrimenkul ilan bilgileri vermektedir. Bu bilgiler düzenli olarak güncellenerek, yenilenir.

 Armutalan, Beldibi, Marmaris'te yeni kayıt edilen gayrimenkul ilanları, sosyal medya hesaplarımızdan, bültenimizden duyurulur. Selimiye Günce yazılarımızla sektör bilgileri verilir.

Satmak veya satın alma kararı, bilgi alt yapısı ve doğru bilgiye dayanır. Birikimlerimizden, deneyimlerinizden yararlanmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Slayt görünümünde izlemek; resimleri büyütmek için. her hangi bir fotoğraf üzerine lütfen tıklayınız.

satilik-villalar.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe