Orhaniye Satılık Villa

Satılık > Orhaniye Satılık Villa

Satılık Villa 

İlan:698 Satış Fiyatı: 350.000-EURO

Marmaristen araçla 20 dakikalık mesafede bulunan Orhaniye Mahallesi' nde, satılık villa. Butik otel olarak kullanma olanağı vardır. Yola cepheli, resmi tapulu, ruhsatlı gayrimenkul özelliğine sahiptir. Çevresi doğa manzaralıdır. Bakımlı florası bulunan bahçede yüzme havuzu vardır. 685m2 arsa içinde, dokuz yatak odası, üç banyo wc, farklı ünitelerden oluşan değerli satılık konut.Orhaniye satılık villa ilanındaki konut ayni zamanda butik olarak kullanılma avantajına sahiptir.

Orhaniye Mahallesi

2014 yerel seçimleri ardından Mugla Büyük Şehir Belediyesi ilan edildi. Orhaniye Köyü de mahalle statüsünde Marmaris Belediyesine bağlandı. Daha önce İl Özel İdare Müdürlüğü, yasal inşaat izinleri veren yetkili konumundan kapatıldığı için yetkisi Belediyeye verildi.

Kadastro çalışmalarının nerede ise tamamı tamamlanan Orhaniyede parseller resmi tapuludur. Datça Bozburun plan hükümleri kapsamında olan Orhaniye Mahallesi , 1/25.000 ölçekli Revizyon planı ile kaçak yapılaşmanın önlendiği döneme girmiştir.

Depreme dayanıklı ve kontrollü, belirli kurallara dayanan yapılaşma sürecinin yaşanması beklenmektedir. Toprak kanununda yapılan değişiklik de bölgenin dokusunu korumaya yönelik önemli etmen olmuştur.

Marmaris Gonenc Emlak

Şirketimiz yirmi yıldan bu yana gayrimenkul satış danışmanlık hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Orhaniyede muhtar senedi ile gayrimenkul satış günlerinden bu güne satılık arsaları sektöre sunmaktayız.

Aktif portföyümüzden seçilen ilan bilgileri düzenli güncellenerek sitemizde sunulmaktadır. Satılan veya satıştan kaldırılan ilanlar özenle takip edilir. Yeni ilan bilgileri ise, sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur.

2008 yılından beri yayınladığımız Marmaris Emlak Bülteni düzenli olarak her üç ayda bir Marmaris Emlak sektörü hakkında analiz raporu yayınlamıştır. 2015 yılından itibaren istekler üzerine gonencemlakblog.com sitemiz ihtiyaçlara göre haftalık aylık makaleler ile sektör nabzını tutarak ilgilenenlere sunmaktadır. Fiyat analizleri, duyurular, piyasaların durumu ve Tuik istatistiklerinin değerlendirmeleri, sektördeki gelişmelerhakkında makaleler verilmektedir.

Slayt görünümünde ve büyütmek için resimlerden birisine lütfen tıklayınız. Sosyal medya haber,duyuru,video için bizi takip edebilirsiniz.

satilik-villa-marmaris
orhaniye-villalar
satilik-villa-orhaniye
marmaris-orhaniye-satilik-villa


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe