Satılık Müstakil Ev Villa

Satılık > Satılık Müstakil Ev Villa

Satılık Tarihi Ev

İlan:256 Satış Fiyatı:1.500.000-TL

GÖNENÇ EMLAK Muğla Marmaris Emlak sektörü satılık kiralık Gönenç Emlak villa yazlık konut arsa gayrimenkul ilan bilgileri video resim ile detaylı sunulmaktadır. Muğla Marmaris Emlak sektörüne tarihsel niteliğe sahip gayrimenkul sunuldu. Kale mevki, yat Limanı Kısa Yalı' da iki katlı müstakil ev satışa çıkarıldı. Resmi tapulu, restorasyon ile yenilenmiş, ruhsat, yani yapı kullanma izin belgesi bulunan sorunsuz müstakil ev oldukça dikkat çekti.

Gonenc Emlak Şirketi'nin satış yönünde, pazarlama için yetkilendirildiği Marmaris satılık ev sahip olunan konuma göre uygun fiyat etiketi taşımaktadır. Tarihi ev sahibi olmak, böylesi evde yaşamak isteyenler için ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim.

Birinci derece sit alanında, Tarihsel Dokusu Korunacak Alan kapsamında kalan mevkide çivi çakılması bile izine tabidir. Tarihi konut, restore edilmesi için ilgili kurumdan, projelendirilerek izin alınmış, komple tadilat görmüştür.

Satılık müstakil ev çatısı yenilenmiş, dış cephe onarılmış, pencereler ısı cam pen serisi yapılmış, elektrik, su sistemi, anahtar ve armatürler tamamen yeniden yapılmıştır.

Bina girişinde çelik kapı, önünde ise dekoratif demir kapı, iç mekanlarda amerikan pres kapılar monte edilmiş, Banyo, açık mutfak sıfırdan yenilenerek, dört duvar, modern eve dönüştürülmüştür.

Balkonda ferforfe demirler aslına uygun kullanılarak korkuluk yer almıştır. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans, üst kata çıkan merdivenlerde ahşap küpeşte tercih edilmiştir. Tüm evin tavanlarında, ahşap rabıtadan perguleye yer verilmiştir.

Denize 25 metre mesafedeki villa tipi tarihi müstakil ev, elektrik su abonesi yapılmış, faal durumdadır. Yat limanında Kaleye yakın mevkideki konut, Marmarisin kalbi merkezde olduğundan, Netsel Marina, lokantalar, banka şubeleri, alışveriş merkezi, okul, taksi durağı gibi yaşam alanları ve merkezlerine yakındır.

Muğla Marmaris satılık ev şirket merkez ofisimizden randevu alınarak talep üzerine yetkili tarafından gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 nolu tebliği gereğince yapılır. Yeri gösteren ile gören için tutanak tanzim edilir. İki nüsha taraflarca imzalanır. Satışın gerçekleşmesi halinde gayrimenkul fiyatı ve ödenecek hizmet bedeli açık olarak belirtilir. Yer gösteme işlemi için herhangi bir ücret alınmaz.

Marmaris Gönenç Emlak

1992 yılında francheising şirketi acenteliğini alarak, bugünkü işyerimizde danışmanlık şirketimiz faaliyete başladı. Ancak; aile şirketi ile faaliyetimizi sürdürme kararı alınarak 01.01.1994 yılında hisselerin tamamı ailemize ait olan aile şirketimizi kurarak 25 yılın üzerinde süredir profesyonel çalışmamızı sürdürüyoruz.

İnteraktif Bilgi Bankamız Gönenç Emlak; Muğla Marmaris Emlak sektörü satılık kiralık ev villa yazlık konut arsa tipinde gayrimenkul ilan bilgileri portföyümüzden video resim detaylı içerikle sunulmaktadır. Düzenli güncellenen ilan bilgileri yanısıra sektörden haberler analiz raporları ayrıntılı bilgileri vermekteyiz.

Konut kredisi uygun Beldibi Armutalan Marmaris satılık daire duyurularımız sayfalarımızdan verilmektedir. Aradığınız emlaka ulaşmak ya da satmak istediğiniz gayrimenkulü zamanında ve değerinde satabilmek için profesyonel desteğimizden yararlamanız önerilir. Bilgi, birikim, deneyim bileşkesindeki vizyonumuz sektördeki yerimizi belirler. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.


Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

satilik-ev-marmaris
tarihi-ev
satilik-tarihi-ev
mustakil-ev
satilik-yat-limaninda-ev


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap