Selimiyede Satılık Koy

Satılık > Selimiyede Satılık Koy

Selimiye Denize Sıfır Satılık Arsa

İlan:307 Fiyat İçin: 0532 312 01 16

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesinde satılık koy yatırımcıların dikkatini çekiyor. Son yıllarda güneyin parlayan yıldızı Selimiye hala yatırımcılara fırsatlar sunuyor. Marmaris'te büyük metrajlı parseller kalmadı. Büyük projeler için çok sınırlı olanaklar var. Marmaris emlak fiyatları ise tavan yapmış durumda. Bu nedenle; imar çalışmaları devam eden çevre yerleşim alanları birkaç yıl sürecek sunumlar yapma şansına sahiptir.

İmar Durumu

Tatilcilerin, günü birlikçilerin, yatçıların uğrak yeri Selimiye oldu. 2008 ile 2014 yılları arasında G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Yönetmeliği ile yasal, konut ve apart otel inşaatları yapıldı. Yapılaşma; planlı projeli süreci yaşadı. Ancak; 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Revizyon Planı onaylanınca, belirsizlikler azaldı. Bölgede gelişmenin yönü görülür oldu. Özellikle metrajı büyük parseller ve denize sıfır konumda arsalar ile koylar hemen öne çıktı.

Yatırımcılara fırsat

Gönenç Emlak Şirketi Selimiye satılık koy için yatırımcılara duyuruda bulundu. Emsalsiz özellikte satılık 14.092m2 arsa, büyük avantajlara sahip. Çünkü metrajın 50.000m2 ve üzeri büyüklüğe çıkması mümkün. Üç adet parselden oluşan, arasında hazineye ait, kiralama veya satın almak mümkün olan iki parsel vardır. Üç parselin sahibi olan, hazineden talepte bulunma hakkını kullanabilir.

Dışarıdan başkalarının böylesi bir talepte olma şansı, öncelik hakkı nedeniyle mümkün değildir. 14.095m2nin sahibi aile üyeleri sekiz kardeştir. Ailece satış için birlikte satma kararı almışlardır. Aşağıda verilen krokide görülen birinci parsel ana caddeye sınıra sahiptir. Deniz seviyesi üzerinde düz, geriye doğru hafif meyillidir. Yetişkin zeytin ağaçları vardır. Yıllardır. Günü birlik tatil yeri olarak işletilerek kullanılmaktadır.

Alıcılara Parsel Gösterme

Yer gösterme, bilgi verme için şirket yetkilisi randevu alınarak prosedüre uygun işlem uygulamaktadır. Bakanlığın 2003 tarihli yönetmeliği gereği yer gösterme işlemi yapılır. Bu iş için ücret alınmaz.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti 28 yıl üzerinde süredir verilmektedir. Şirketimiz bilgi bankası niteliğinde zengin portföye sahiptir. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr  3.000 adet resim ve 700 üzerinde güncellenen ilanlar sunmaktadır. Şirketimize ait marmaris-emlak.com ise; portföyden seçilen ilanları ayrıntılı vermektedir. Bilgi bankamıza kayıt edilen ilanlar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Satılık kiralık ilanları olarak sayfamızın sol tarafından kayıt ol butonuna basarak üyelik ile size ücretsiz bültenimizin iletilmesine izin verebilirsiniz. Bilgi edinme öncelik avantajından yararlanmanız önerilir.

Sektör Haberleri 

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy ve denize sıfır arsa ile yazlık konut villa daire imarlı parsel bilgileri sitemizden verilmektedir. Selimiye'de satılık koy yanı sıra yatırıma uygun arazi, prim potansiyeli yüksek gayrimenkul ilanları da bulunmaktadır. Lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.


Resimleri büyütmek ya da slayt görünümünde izlemek için lütfen herhangi birisi üzerine tıklayınız. İlanlardan sizler için seçtiklerimize videolar ilave ederek görsel destek verilmiştir. Video bölümünden sayfaya ulaşabilirsiniz.

selimiyede-satilik-koy1.jpg
Selimiye.jpg
Yatirim-arazi.jpg
koy.jpg
satilik-koy.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap