Merkezde Kiralık İşyeri

Satılık > Merkezde Kiralık İşyeri

Kiralık Ofis Dükkan İşyeri

İlan-600 Aylık Kira 5.750.000-TL

Marmaris'in yıl boyu en işlek Yeniyol Caddesi üzerindeki apartmanın ikinci katında bulunan 80m2 dükkan kralıktır. Ayrıca 35m2 teras balkonu bulunmaktadır. Muhasebe bürosu, mimalık ofisi, haritacılık, bilgisayar servisi, sigorta acenteliği gibi iş kollarına uygundur.

Aylık kira ödemedir. Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Yapı kullanma izin belgesi bulunan, kat mülkiyeti tesis edilmiş olan işyeri, tapu cins kaydı büro olarak tescillidir.

Ruhsat alma konusunda sıkıntı bulunmamaktadır. Ancak; güvenli alışveriş gereği, Belediye Ruhsat İşleri servisinden ön onay almak gereklidir. Yapılacak müracatta belgeler verilirken ne iş yapılacağı açıkça belirtilmelidir.

Gerekli izin alındıktan sonra kontrat tanzim edilir. Kiralama koşulu olarak; elektrik ve su abonelikleri kiracının adına yapılır. Bir aylık kira tutarı kadar depozit banka hesabına, ilk ay kira ile birlikte ödenir.

Stopaj kiracıya ait olup kira tutarı net ödenecektir. Her yıl yenilenen yıllık kira kontratı ile işyeri teslim edilir. Kontrat ve tevkifat belgesi Vergi dairesine mülk sahibi tarafından gönderilir.

Aktif portföyden seçilen ilanlar Gonenc Emlak portföyünden seçilerek verilmektedir. Mugla Marmaris Emlak merkezde kiralık işyeri ilanları ve satılık kiralık daire ev villa gayrimenkul bilgileri sunulmaktadır. Soru ve isteklerinizi, bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Marmaris Gönenç Emlak

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmariste kurulmuştur. Türkiye güney sahillerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti verilmektedir. Kemal Gönenç tarafından aile şirketi olarak kurulan firmamız aktif portföye sahiptir.

İnteraktif Bilgi Bankası özelliğine sahip olan portföyümüz düzenli güncellenerek yenilenir. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr 2006 tarihinden beri on yılın üzerinde süredir aralıksız yayındadır.

Hedef ve servis alanı olarak turistik güney sahilleri Datça, Bodrum, Dalyan, Fethiye gibi sahillerde otel, tesis, turizm imarlı arsalar sunumu üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamıza ait Bültenimiz 2008 tarinde yayına girerek her üç ayda bir olmak üzere sektör hakkında raporlar yayınlşamıştır. Bu raporlar marmarisbox.com sitemiz tarafından sunulmaktadır.

Son yılların gözdesi Selimiyede ilanlarımız, imar bilgileri ve arsa fiyatları bilgilerini içeren selimiyeemlak.net sitesi bölgenin önemli sitelerindendir. Firmamız tarafından izleyicilere özellikle arsalar, araziler hakkında detaylı bilgi vermesi amaçlanmıştır.

 

Resimlerden birisi üzerine tıklarsanız, slayt görünümünde izleyebilirsiniz.

marmaris-kiralik-dukkan
kiralik-ofis
marmariste-kiralik-ofis


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap