Sahibinden kiralık ev

Satılık > Sahibinden kiralık ev

Sitelerde kiralık konut

İlan:641 Kiralandı. Kontrat bitince yeniden kiraya verilir.  

Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilanları ve kiralık daire konut ev gayrimenkul ilanları ev kiralama  bilgilerini sunmaktadır. Siteler'de, denize yakın bahçeli kiralık konut. Üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan daire yola çift taraftan cepheli, üç tarafı açıktır. Daire plaja 200 metre mesafededir. İki yatak odası, geniş salon, banyo tuvalet, balkonda BBQ vardır. Ev gün boyu güneş görür. Dolmuş güzergahında olduğundan ulaşım kolaydır.

Kiralık daire girişinde çelik kapı, pencere sistemleri, ısı cam, banyoda küvet, elektrikli yeni ısıtıcı özellikleri sayılabilir. Kartonpiyer, perde kornijleri kullanıma hazırdır.

İlandaki Ev Kiralama koşulları; aylık peşin, gününde, düzenli ödemedir. Bir ay kira tutarı kadar depozit verilecektir. Tarafların anlaşması üzerine, kontrat süresi uzatılabilir. Yasal artış yapılarak yeni kontrat düzenlenir. Her yıl tekrarlanır.  

Yıllık kira kontratı tanzim edilir. Kontrat bir sureti vergi dairesine verilir. Beş yıl korunması gereken kira kontratının, vergi dairesi tarafından talep edildiğinde gösterilmesi için,  özenle saklanması önerilir.

Marmariste kiralık ev kira ödemeleri kanun gereği ev sahibinin bildirdiği banka şubesine yapılacaktır. Depozit makbuz karşılığı alınır veya ayni hesaba yatırılır. Elektrik, su abonelikleri kiracı adına yapılır. Abonelik giderleri kiracıya aittir. Bilindiği gibi; kontrat bittiğinde, abone sahibi ilgili kurumdan yaptığı ödemeyi geri alabilmektedir. Dask ve giderleri ise mülk sahibi tarafından karşılanır.

Kiralanacak konut, randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlem nedeniyle herhangi bir ücret alınmaz. Yasa gereği yapılan bu işlemden imtina edilirse hizmet verilmez.

Gyrimenkul yer gösterme işlemi, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 2003/59 sayılı tebliğine uygun olarak gerçekleşir. Daire iki nüsha tutanak tanzim edilerek konut gösterilir, bilgi verilir.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Şirketimizin aktif portföyünden seçilen ilanlar, farklı içerik ile ayrıntılı sunulmaktadır.

Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilanları ve kiralık konut ev gayrimenkul ilanları ev kiralama bilgilerini sunmaktadır. İlanlarımız düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Kiralık daire konusunda çok ciddi sıkıntı yaşanmaktadır. Bu nedenle; aradığınız daire özelliklerini, mevki, oda sayısı, vb. belirterek talebinizi iletmenizde yarar olduğunu belirtelim. Yeni kayıt edilen ev ilanları için bilgi edinme öncelik avantajı kazanmanız önerilir.

Sosyal medya platformundan şirket adına açılmış hesaplarımızdan bizi takip edebilir, duyuru, ilan ve sektör haberlerini izleyebilirsiniz. 2008 yılından beri Bu ilan hakkında daha çok resimleri görmek, bilgi edinmek amacıyla buradan kiralık ev linki ile ulaşabilirsiniz. Portföyümüzde bulunan yazlık konut kiralık daire yanı sıra Marmaris satılık daire villa arsa ilan bilgilerine de erişebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinde yayınlanan haber, duyuru ve ilan bilgileri için bizi takip edebilirsiniz.

Slayt görünümünde izlemek ve resimleri büyütmek için her hangi bir fotoğraf üzerine lütfen tıklayınız.

kiralık-konut.jpg
marmaris-konut.jpg
emlak-konut.jpg
kiralık-ev.jpg
siteler-kiralık-ev.jpg
yazlik-ev.jpg
sitelerde-kiraliklar.jpg
marmaris-kiraliklar.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap