Marmaris Satılık Daire

Satılık > Marmaris Satılık Daire

İlan:725 Satış Fiyatı 2.200.000-TL

Armutalan Merkezde Marmaris satılık daire cazip fiyatı ve kalitesi ile lüks konut olarak Gönenç Emlak Tarafından satışa çıkarıldı. Üç oda+salon+iki banyo tuvalet+balkonlar ibaret 130m2 kullanım alanına sahip yeni sıfır lüks daire. 

Armutalan Merkezde Yeni Daire

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi gayrimenkul piyasasına çok önemli fırsatı duyuruyor. Birinci sınıf kalitede Enerji Belgesi alınır durumdaki Marmaris satılık daire metrajı, konumu, özellikleri ile oldukça dikkat çeken cazibeye sahip.

İki katlı binanın yüksek zemin birinci katında bulunan daire net 90m2  balkonlar ile birlikte kullanım alanı 130m2 büyüklüğünü aşıyor. Bahçeden binaya girişte geniş alan, çelik kapı ve antre yer alıyor. Sağ tarafta salon Amerikan mutfak, balkon bulunuyor.

Salonda kartonpiyer, ışık bandı, ses ısı nem izolasyonu için çift cam uygulaması yapılmıştır. Dış cephe mantolama olduğundan, yalıtım yapıldığından dış etkenlerden koruma tesis edilmiştir. Mutfakta Franke imzası vardır. Dünyanın en ünlü markası tercih edilmiştir.  Fırın set üstü ocak ankastre sistemlerde Siemens marka kullanılmıştır. Dolap kapakları hidrolik pistonludur. Estetik beğeni, kullanım konforu birlikteliği vardır. Yola, bahçe tarafına çift yönden aydınlık sağlanmıştır. Balkon geniş olup bahçeyle uyumludur.

Antre sol tarafta karşılıklı olarak sıralanan yatak odaları aydınlık kullanım için standart büyüklüktedir. Toplam üç adet yatak odası vardır. Bir tanesinde pencere, diğerleri ise sürgü kapı ile dışa açılabilir konumdadır. Klimalar için harlar çekilmiş, montaja hazır durumdadır.

İki adet banyo tuvalet bulunur. Her ikisinde özel duş kabini, birinci sınıf marka vitra vardır. Islak zeminlerde fayans kullanılmıştır. İç kapılar dekoratif, yapıyla uyumludur. Kartonpiyer yapılıdır. Bahçe müşterek kullanımda olmasına karşın arka kısımdaki alan bağımsız kullanıma haiz konuma sahiptir.

Bina yenidir, daire henüz sıfır durumdadır. Bağımsız şahıs adına tapu tescili yapılmıştır. Evin kısa süre için daire satış fiyatı 575.00-TL pazarlıksız fiyat olup. Satılık daire alım satım vergileri alıcıya aittir. Bize göre piyasa rayiçleri ve emsalleri ile karşılaştırıldığında makul fiyatlı fırsat nitelikli konut olduğunu belirtelim.

Yer Gösterme

Firmamız ilanda bulunan yeni lüks Marmaris satılık daire hakkında yetkili Kemal Gönenç WhatsApp: 05323120116 temas kurarak sorularınızı isteklerinizi iletebilirsiniz. Marmaris satılık daireler yerinde görülerek bilgi almak istenirse randevu ile Yer Gösterme işlemi yapılır. Herhangi ücret ödenmez.

İşlem için T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 8/7/2003 tarihinde yayınladığı tebliğ uyarınca tutanak düzenlenir. Alıcı ve yetkili imzaları ile iki nüsha düzenlenen belge taraflara verilir. Böylece verilen hizmet belgelenir. Satış gerçekleştiği taktirde alıcıya komisyon ödeme yükümlülüğü sağlanır. Yasal olarak yapılan düzenleme istismarı önlemeye yöneliktir yasaldır.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Muğla çevresi turistik kıyılarda 01.01.1994 tarihinden beri gayrimenkul danışmanlık faaliyetini sürdürüyoruz. Datça-Fethiye kuşağı hizmet alanımızdır. Firmamız Marmaris Merkezde Ticaret Odası ile ayni yıl kurulmuştur. 

Şirketimizin resmi sitesinde yüzlerce gayrimenkul ilanı 3000 civarında resim eşliğinde yayındadır. Aradığınız özellikte ilanlara portföyümüz üzerinden yayılanan sitemizden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, firmamız editörleri tarafından yazılan blog  haber sitelerimizden bizi takip etmeniz mümkündür.

Özellikle konut kredisi koşullarına uygun daireler, yatırıma yönelik arsa tarla arazi iş yeri dükkan otel tipi gayrimenkuller hakkında ilanlar en güncel bilgiler haberler firmamız tarafından sektöre sunulmaktadır. Portföyümüz düzenli aralıklarla sürekli yenilenmektedir.

marmaris-satilik-daire.jpg
armutalan-satilik-konut.jpg
satilik-yeni-daireler.jpg
lüks-daireler.jpg
marmaris-emlak-konut.jpg
satılık-yeni-daire.jpg
marmaris-satılık-ev.jpg
armutalan-satılık-daireler.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe