Konut İlanları

Satılık > Konut İlanları

Marmaris satılık konut ilanları  

Aktif portföy üzerinden seçilen ilanlar verilmektedir. Farklı içerikle sunulan satılık kiralık ilanları düzenli olarak güncellenmektedir. Gonenc Emlak Şirketi satılık konut ilanları ve Mugla Marmaris emlak konut villa ev gayrimenkul bilgileri detaylı bilgilerle verilmektedir..

Aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletiniz. Size uygun yeni ilan kayıt edildiğinde bilgi edinme öncelik avantajından yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Mugla İli Ana Şehir Belediyesi olduktan sonra, Marmaris'in çevresindeki köyler mahalle konumunda Belediyeye bağlandı. Beldibi, Armutalan, İçmeler,Turunç Belediyelikleri de mahalle olarak Marmaris'e bağlandı. Bu nedenle inşaat müsadeleri ve yapı kullanma izin belgeleri Belediyeden verilmektedir. Bu nedenle konut satın alırken kontrollerin yapılmasında geçerl belgelerin bu makam tarafından verilmiş olması gerekir. Geçmiş dönemle ilgili kazanılmış hak ve izinler geçerlidir.

Konut kredisi kullanımı için emlakın resmi tapu ve ruhsatlı olması gereksinir. Her alıcının kendi tercihlerine göre kredi kullanması dogrudur. Biz 60 aylık kredi kullanımın süresinin aşılmamasını öneriyoruz. 

Satılık konut fiyatları

Sitemizde yer alan ilan bilgilerine bakıldığında konutların fiyatları hakkında genel olarak fikir sahibi olmak mümkündür. Fiyatları belirleyen en önemli unsurlar, lokasyon, metraj, yaş, kalite özellikleridir.

Birinci el yeni konutlar 2+1 için 300.000-TL etiketi taşımaktadır. 3+1 tipi yeni konutlar 350.000-TL seviyelerinden fiyatlanmaktadır.  İkinci el konutlarda yaş ögesi öne çıkmakla beraber, diğer unsurlar da sırası ile belirleyici olmaktadır.

Marmariste en çok talep alan lokasyon, merkez, çevresi ve merkezden Sitelere kadar olan sahil şeridi olduğunu belirtelim. Okul, alışveriş merkezi,  plaj, hastahane gibi çekim alanlarına yakınlık mesafesi fiyatların yükselmesine etki etmektedir. Sahilde geriye doğru mesafe alındıkça fiyat etiketlerinde düşme izlenmektedir.  

konut-ilanlari
lüks-konutlar
butik-site-evleri
denize-yakin-daireler
konut-kredisi-uygun-evler
Satilik-ikiz-villa


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap