Armutalan Ev Konut

Satılık > Armutalan Ev Konut

Orman Manzaralı Satılık Konut

İlan:718 Satış Fiyatı: 3.600.000-TL

Armutalan merkeze yakın satılık ev Marmaris gayrimenkul sektörüne sunuldu. Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris Beldibi Armutalan satılık ev yazlık konut daire villa ilan bilgileri veriyor. 15 yıl önce inşaatı tamamlanmış site içinde iki katlı konut, doğa ve orman manzaralıdır. Dokuz adet bloktan ibaret sitede, yüzme havuzu bulunmaktadır.

Bakımlı zengin florası bulunan bahçede müşterek kullanım alanları vardır. Güvenlik aydınlatması, bahçe tanzimi, havuz bakım giderleri için aidat, hane başına ödenmektedir.

Gün boyu güneş gören dubleks ev, bodrum katı ve çatı katı ile dört kat kullanımındadır. 160m2 kullanım alanı olan ev, yapı kullanma izin belgesine sahiptir. Konut kredisi kullanımına açıktır.

Evin girişinde sahanlık, salon, lavabo tuvalet ve manzaralı geniş balkon yer alır. Yerlerde laminant parke, balkonda ise fayans kullanılmıştır. İç kapılar Amerikan pres kapıdır.

Boydan halı kaplı merdiven, şık mutfağa ulaştırır. Sitedeki evlerden farklı olarak yapılan restorasyon ile bu kat, mutfak olarak yapılmıştır. Ankastre davlumbaz, fırın, ocak, taşınmaz sabitlere dahil edilmiştir. Mutfağın bir köşe bölümü, iç mekanda yemek alınmasına uygun olarak konum kazanmıştır.

Mutfaktan, bahçe katına çıkış yapılmıştır. Dekoratif demir kullanılarak güvenlik tesis edilmiştir. Veranda oldukça geniş, fonksiyoneldir. Yaz, Bahar ayları, kahvaltı, akşam yemekleri için kullanılabilir yaşam alanı oluşturulmuştur. Yüzme havuzuna cephelidir.

Salonun bulunduğu kat üzerinde, iki yatak odası, balkon, banyo tuvalet kullanışlı dizayn edilmiştir. Merdiven çıkışındaki sahanlık ferahlık duygusu vermektedir. Odalarda da parkenin yapıldığı, fayansın ıslak zeminlerde kullanımının seçildiği görülmektedir.

Çatı katı, yatak odası veya çalışma odası kullanımına tahsis edilmiştir. Lavabo, tuvalet ile orman manzaralı balkonun ailenin kullanımına sunulduğunu belirtelim. Tavanda, ahşap rabıtanın kullanımı ve izolasyon ile nem, sıcaklığa karşı direnç sağlanmıştır.

Alıcılara Yer Gösterme

Makul fiyatla gayrimenkul sektörüne sunulan satılık ev randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 No'lu tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilir. Güvenli alışveriş gereği, alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisi kullanacak olan taliplerin, öncelikle banka görüşmesi yapması gereklidir. Ön onay aldıktan sonra, yer gösterme talebinde bulunmanın doğru olduğunu belirtelim.

Mevcuttaki ilanlar şirketimiz portföyünden seçilen ilanlardır. Bu nedenle; aradığınız özellikte ilan bilgisi bulamadığınız taktirde, lütfen sorularınızı isteklerinizi iletiniz. Size özel, yeni ilanlar için bilgi edinme öncelik avantajından yararlanabilirsiniz.


Slayt görünümü, resimleri büyütmek için resimlerden herhangi birisine lütfen tıklayınız. Daha detaylı İlan bilgisi ve resim talebinizi, lütfen Bize Ulaşın linkinden iletiniz.

armutalan-satilik-ev1.jpg
Armutalan.jpg
Armutalan villa.jpg
Marmaris satılık konut.jpg
Konut yatırımı.jpg
Yazlık.jpg
Ev İlanı.jpg
Marmaris Armutalan.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap