Mugla Marmaris Satılık Daire

Satılık > Mugla Marmaris Satılık Daire

Marmaris Satılık Daire İlanları 

İnter Aktif Bilgi Bankası niteliğinde portföy üzerinden seçtiğimiz ilan bilgileri verilmektedir. Gonenc Emlak Şirketi Marmaris satılık daire ve Marmaris emlak sektörü satılık konut villa ev gayrimenkul ilan bilgileri güncellenerek verilmektedir.

Sitemizde istediğiniz özelliklerde bulamayan ilanlar için lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletiniz. Aradığınız niteliklerde yeni ilan kayıt edildiğinde; portföy yönetim sistemi, sizi bilgilendirir. Bu avantajdan yararlanmanız önerilir. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurular, özel fiyatlı ilanlar, sektör haberlerini izleyebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Satılık ilanı Vermek 

Emlakınızın değerinde ve hızlı satılması için ne yapıyoruz?

Öncelikle ön görüşme ardından, gayrimenkulun yerinde görülmesi gerekmektedir. Lokasyon tesbiti ardından, evin kapsamlı olarak  özellikleri  gözlenerek expertiz işlemi sağlanır. Piyasa rayiç değerleri dikkate alınarak, özelliklere uygun fiyat değerlendirmesi yapılır. İstenilen satış fiyatı ile önerilen fiyat arasında ciddi fark bulunmuyor ise, pazarlama çalışması kabul edilir.

Satışa çıkarılan gayrimenkul resimleri, video çekimi yapılarak, kapsamlı içerik oluşurarak ilan hazırlanır. Öncelikle şirketimizin resmi web sitesinde yayına verilir. Com uzantılı sitemiz 1996yılında hizmete başlamış, 2005 yılında TR uzantılı websitemiz faaliyete Türkçe ve İngilizce olarak başlamıştır.  10'uncu yaşında bulunan ve güney sahillerini içeren gonencemlak.com.tr Marmaris Gonenc Emlak sitemiz veri tabanına kayıt ediler, yayınlanır. Bu sitemiz Pr3 Rank, Dmoz kayıtlı, tekil 2.000.000 üzerinde ziyaretçi alarak bölgemizin öncü sitesidir. 

Yerel piyasaya yönelik şirketimizin marmarisbox.com Marmaris Emlak Bülteni ayni ianı, içerik bilgileri farklı özelliklerde kayıt altına alarak, sektöre sunar. Bu sitemiz de; Dmoz'a kayıtlı Pr3 Rank değerinde ve 8'nci yaşında bulunan sitemizdir.

Özellikle arsalar ve son yıllarda yıldızı parlayan köyler (artık mahalle oldular) için hazırlanan şirketimize ait şubemiz Selimiyeemlak.net Selimiye Emlak sitesine ilanlar verilerek sunulmaktadır. Bu sitemiz de; Pr3 değerinde ve 8 yaşındadır.

Bu üç websitesinde ilan yer aldıktan sonra, veritabanımızda bulunan müşteri portföyünden hazır emlak arayanlarla, ilan arasında eşleme çalışması gerçekleştirilir. Karşılıklı görüşmelerle satılık emlak için randevu alınarak yer gösterme işlemi yapılır.  Pazarlama süreci geliştirilir.

Sosyal medya üzerinde 5000 üzerinde kullanıcıya ulaşılarak duyuru yapılır. Seçilen ilanları ise 10 adet blog, üç adet video sitesinde gösterim temin edilir. Profesyonel çalışmamız yerel gazete ilanları ile desteklenir. Amaç; ilanın özelliklerine sahip gayrimenkulü arayan  isteyen potansiyel kitleye ulaşmaktır. Sitesi olan herkes resim içerik yayınlayabilir.

Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında marmaris emlak, marmaris satılık daire, vb. aramalarda 20nci sayfada çıkıyorsanız çalışma yapmanın bize göre anlamı olmaz. İlk sayfada, ilk sıralarda çıkarak binlerce izleyiciye ulaşmak önelidir. Bu nedenle şirketimiz çalışmaları özel ekip tarafından firmamız içinde gerçekleştirilmektedir. Bulunduğumuz yer tesadf değildir.

Belirtilen faaliyetler ücret almadan müşterimiz yararına yapılır. İşimiz alıcı ve satıcıyı buluşturmak, bilgi, birikim, deneyimlerimiz ışığında profesyonel hizmet vermektir. Marmariste 28 yıl üzerinde ayni adreste danışmanlık hizmeti veren tek emlakçılık şirketi olmamız da rastlantı değildir. Danışmak kazandırır. Yararlanmanız önerilir.

Slayt görünümü için resimlerden birisine tıklamanız yeterlidir.

marmaris-daireler
satilik-ev-marmaris
marmaris-satilik-evler
butik-site-satilik-konut
yazlik-evler
Daireler-emlak-konut


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap