Marmariste Denize Yakın Ev

Satılık > Marmariste Denize Yakın Ev

Plaja Yakın Satılık Daire

İlan:547 Satış Fiyatı:1.200.000-TL 

Gönenç Emlak Marmariste denize yakın satılık daire ve  konut kredisi uygun villa yazlık ev daireler ilan bilgileri vermektedir. Büyük kentlerde yaşan pek çok ailenin güneyde yazlık ev sahibi olmak gibi hayali vardır. Yatırım yapmak amacıyla emlak satın almak isteyenler, tüm zamanlarda talep alan, denize yakın ev, daire arıyordur. Gönenç Emlakçılık Şirketi yeni bir fırsatı emlak sektörüne sunuyor.

Giriş artı üç kattan oluşan apartmanın, ikinci kat, yola cephe, denize 40 metre mesafede daire satılıktır. Pazarlıksız satış fiyatı ile etikietlenmiştir. Konut kredisi kriterlerine uygundur. 

Merkezde bulunan evin, banka şubelerine, pazar yerine, alışveriş merkezine, okula mesafesi yakındır. Yazlık ev özelliğine sahip olduğundan, plaj 40m uzaklıkta olması büyük avantajdır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu mevkide satışa çıkarılan konut nadiren bulunmaktadır. Bu nedenle fırsat değerlendirmesi tesbitiyle sektöre duyuruyoruz.

Satılık Ev

Dairenin girişinde L tipi antre, üç yatak odası, kapalı mutfak, banyo wc, denizi gören büyük balkon vardır. Komple restorasyon yapılmıştır. Elektrik, su sistemi, banyo ve mutfak komple yenilenmiştir.

Armatürler, aydınlatma gereçleri, priz, anahtarlar, iç kapılar değiştirilmiştir. Kartonpiyer yapılmıştır. Satılık daire tadilatında, ses, ısı izolasyonu amacıyla ısıcam, tüm pencereler pen serisi ile değiştirilmiştir. Baştan aşağıya tadilat ile ev yeniden yapılmıştır.

Randevu alınarak satılık daire, firma yetkilisi tarafından gösterilir, bilgi verilir. Yer Gösterme işlemi; T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır. Ücret alınmaz. İki suret hazırlanan tutanak, taraflarca imza altına alınarak verilen hizmet  belgelendirilir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz; Marmaris denize yakın satılık daire ve konut kredisi uygun villa yazlık ev daireler ilan bilgileri vermektedir. 25 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir.

Stratejik planlama, social media marketing teknikleri kullanılarak, pazarlama çalışmaları yapılmaktadır. İzlediğiniz mobil uyumlu sitemiz, akıllı telefonlardan takip edilebilir. Firmamızın sahip olduğu marmarisbox.com bülteni, ücretsiz üyelik sistemiyle sizlere ulaştırılmaktadır.

2008 yılından 2015 başına kadar her üç ayda bir sayı çıkartılmıştır. Arşiv bölümündeki değerlendirmeler, kaynak niteliğindedir. Kaynak bildirerek, link vermek koşuluyla alıntı yapılabilabilir.

Güney sahillerinde servis veren şirketimiz, gayrimenkulünüzü değerinde, hızlı satmaya özen gösterir. Alıcı için, isteklerine uygun, aradığı özellikleri taşıyan sunumlar önerilir.

Yatırımcılara fırsatlar, orta, uzun vadeli prim potansiyeli olan satılık ilanları şans faktörüne dönüştürürlür. İş Yaşantımızın 22 yılını, profesyonel olarak deneyim, birikim ve bilgi temelinde vizyonumuz ile yönetiyoruz. Danışmak kazandırır.  

Resimleri slayt görünümünde izlemek için herhangi birisinin üzerine lütfen tıklayınız. Ok işareti ile yönlendirebilirsiniz.

 

denize-yakin-satilik-daire1.jpg
kredi-uygun-satilik-ev.jpg
satilik-daire-marmaris.jpg
marmariste-plaja-yakin-ev.jpg
marmaris-emlak-haber-21.jpg
marmaris-emlak-yasam-logo1.jpg
marmaris-yaz-kis-tatil.jpg
marmaris-emlak-piyasasi-2.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe