Marmaris Merkez Satılık Ev

Satılık > Marmaris Merkez Satılık Ev

Marmaris satılık daireler

İlan:397 Fiyat:400.000-TL  

Gönenç Emlak Marmaris merkez satılık ev daire ve yazlık ev konut villa daireler ile gayrimenkul ilan bilgileri veriyor. Geçmişte balıkçı kasabası olan beldemiz, günümüzde turizm ilçesi oldu. Denilebilir ki; tüm gelirleri turizm sektörüne dayalıdır. Fakat, sahillerinde özellikle çevre yerleşim alanlarında örneğin Selimiye, Söğüt, Turunç Mahallelerinde lezzetli deniz ürünleri hala sunulmaktadır.

Yerli yabancı aileler Marmarisi mesken tuttu. Yazlık özelliği de tarih oldu. Artık; yıl boyu yaşam sürdürülen ilçe oldu. 25 yıl önce 6.000 olan nüfusu 90.000 oldu. Yaz aylarında ise, 600.000 rahatlıkla aşılıyor.

Marmariste ev satın almak

Ormanların çevrelediği, deniz ile iç içe Marmaris merkezde satılık daire arayanlar, çarşıda işyeri bulunan veya okula yakın çocuklu aileler, marinada işi olanları kapsamaktadır.

İşte özellikle hedef kitlemize sunduğumuz konut, idealdir. Yeni deprem yönetmeliğine uygun inşaatı yapılan, kat mülkiyeti tesis edilmiş, konut kredisi kullanmaya engeli bulunmayan konut, uygun fiyatla satılıktır.

Muğla Marmaris merkez satılık ev, daire, üç katlı binanın ikinci katında bulunmaktadır. Çelik kapıyla girilen dairenin girişinde antre vardır. Salon, amerikan mutfak, ön tarafta ve arka kısımda balkonlu ikinci yatak odası yer alır.

Banyo wc ise oldukça geniş ve kullanışlıdır. Satılık konut ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans, odalarda laminant parke, iç kapılarda amerkan pres, pencere dış doğramalar dayanıklı malzemeler seçilerek yapılmıştır. Salon, antre kartonpiyerlidir.

Evin bulunduğu mevki, çarşı yanında olduğu için, ilk öğretim okuluna, alışveriş merkezine, marinaya, banka şubelerine, dolmuş, taksi duraklarına yakın mesafede bulunmaktadır. Denize ise sadece 250 metre uzaklıktadır.

Mugla Marmaris merkez satilik ev yaşı genç, tapusu temiz, kiracılı durumdadır. Yatırım amacıyla evi satın alanlar hazır kira getirisi olan konut, isterlerse tahliye edilmiş boş ev teslim alabilirler.

Belirttiğimiz gibi, satın alma işleminde konut kredisi kullanmak mümkündür. Bu konuda taliplerin öncelikle bankaları ile görüşmesi gereksinir. Kredibilite ön onayı alınması kendi menfaatleri icabidir.Ev masraf gerektirmemektedir.

Yer Gösterme

İlanımızda yer alan bilgi, resim, satılık ev için ilgi çektiyse, görmek isteyenlere konut gösterilir. Öncelikle bu amaçla randevu alınması gerekmektedir. Sonuç olarak ev kiracı aile yaşadığından, saygı gereği rahatsız etmemek için izin alınması şarttır. Bu organizasyon, mülk sahibi bilgisi dahilinde yapılır.

Randevu ardından, Yer Gösteme tutanağı iki nüsha tanzim edilerek, evi görmek isteyen ile gösteren gayrimenkul danışmanlık şirket yetkilisi tarafından imzalanır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003/59 nolu tebliğine uygun olarak bu işlem yapılacaktır.

Aksi taktirde hizmet ve bilgi verilmez. Yer gösterme için ücret alınmaz. Satılık ev beğenilir ise; talep üzerine, güvenli alışveriş gereği, alıcı, satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan tesis edilir.

Gönenç Emlak Şirketi

25 yıl ayni adreste gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Gönenç Emlak Marmaris merkez satılık ev daire ve yazlık ev konut villa daireler ile gayrimenkul ilan bilgileri güncel veriyor. Resmi web sitemiz gonencemlak.com.tr güney sahillerini, izlediğiniz firmamıza ait marmaris-emlak.com ise sadece Marmarisin, çevresinin, ilanlarını yayınlamaktadır.

Sektörden habeleri ise; Marmarisbox Emlak Bülteni 2008 yılından beri yayındadır. Ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanarak izleyebilirsiniz. Tavsiye ediyoruz.

Şirketimiz üyesi olduğumuz Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte kuruldu. İlkeli, prensiplerine sahip aile şirketiyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma vizyonumuz, verilen hizmet kalitesinin firma değerini belirlediğine inanıyoruz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Lütfen resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız. İstek ve sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

marmaris-emlak-ilani1.jpg
marmaris-satilik-daire.jpg
satilik-ev-marmaris.jpg
satilik-evler-marmaris.jpg
mobil-sitemiz.jpg
ofis.jpg
ticaret_odasi_uyesiyiz.jpg
25_yil.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe