İçmeler Satılık Daire

Satılık > İçmeler Satılık Daire

Satılık Ev

İlan-594 Satış Fiyatı: £ 100.000

İçmeler plajına yürüyerek on-onbeş dakikalık mesafede site içinde satılık ev. Yerli, yabancı ailelerin yaşadığı sitede daire, dublekslerin oluşturduğu; 50 adet konut yer almaktadır. Güvenlik, kamera sistemi, araç park yeri, bahçe, gibi müşterek kullanım alanları vardır. Güneşlenme, şejlong, fonsiyonel yüzme havuzu özellikle yaz aylarında sosyal alanlarda hareketlilik getirmektedir. Kompleks, yeni deprem yönetmelik kriterlerine uygun inşa edilmiştir.

Yasal olarak giriş, birinci kat daireler, üçüncü katlar ise, dubleks yapılmıştır. Kod farkı nedeniyle yerden dubleksler, bahçe katı sevenler için yapılmıştır. İçmeler satılık daire girişinde çelik kapı, antre, geniş balkona çıkışı bulunan ferah salon, ayrı mutfak bulunmaktadır.

Afyon beji renkte mermer kullanılmış merdivenlerle üst kata çıkılır. Üç yatak odası, banyo wc, balkon bu kattadır. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans, pencereler; sıcak, gürültü, soguk, izolasyonlu ısı cam, ahşap dokusu pimapen pencerelerde tercih edilmiştir. İç kapılar amerikan pres, bakon kapıları raylı sürgü sistemdir. Salonda, yatak odasında A sınıf klima faal durumdadır.

Duvarlar satendir. İzolasyon yapılmıştır. Tesisatlarda, armatürlerde TSE standartları dışı malzemeye yer verilmemiştir. İçmeler Site ortak giderleri için kat malikleri düzenli aidat verilmektedir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden, site yönetimi resmi olarak oluşturulmuştur. Perde kornijleri montajı yapılmış, kartonpiyer; salon ve odalarda dekoratif konumuyla estetik görünümdedir.

İçmeler 'de, orman, doğa, yüzme havuzu manzaralı evler konut kredisi opsiyonu kullanılabilir. Tapu müstakildir. Taliplere randevu verilerek ev prosedüre göre gösterilir.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarili ÖSG-2003/59 nolu tebliğine uygun olarak işlem uygulanır. Tutanak emlak şirket yetkilisi ile alıcı imzasıyla düzenlenerek işleme yasal çerveve kazanır. İki nüsha tutanak tanzim edilerek taraflarca imzalanır. Bu ilan hakkında daha çok bilgi için, buradan Marmaris satılık ev linkine tıklayınız. İsteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz.

Marmaris Emlak

Şirketimiz Marmariste 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Gonenc Emlak İçmeler satılık daire ve Mugla Marmaris Emlak satılık ev konut daire arsa ile konut kredisi kullanılmaya uygun gayrimenkul ilan bilgisi sürekli güncellenerek verilmektedir. Aktif portföyden seçilen ilanlar, farklı içerik yanında video görüntüleri eklenerek kapsamlı sunulmaktadır.

Portföyümüz; İçmeler satılık daire ile müstakil ev yazlık konut villa arsa bilgilerini, sitemizden, bülten ve sosyal medya platformundan duyurulmaktadır. Beldibi, Armutalan, İçmeler, Turunç Mahalleleri daire ilanları hakkında sorularınızı, isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. 

Slayt görünümü için lütfen resimlerden her hangi birisine tıklayınız. Daha çok resim ve bilgi için isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Marmaris-icmeler-satilik-ev
satilik-daire-icmeler
icmeler-satilik-daire
marmariste-satilik-ev
marmaris-emlak-sirketimiz


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe