Deniz Gören Ev

Satılık > Deniz Gören Ev

Marmariste satılık daire

İlan:217 Satış Fiyatı:1.000.000-TL

Şirketimiz plaja yakın mesafede bulunan 140m2 satılık evi sektöre sunuyor. Yaz kış yaşanılır özelliklere sahip olan konut, nezih mevkide bulunmaktadır. Ulaşım konusunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Dolmuş, taksi durağına sadece 200 metre uzaklıktadır. Çocuklu aileler için okula yakın olması nedeniyle avantajlıdır. 

Üç katlı binalardan oluşan site içindeki dubleks daire deprem yönetmelik hükümlerine uygun olarak yapılmıştır. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden konut kredisi kullanımını düşünen aileler için bu enstrümanın kullanılması mümkündür.

Daire girişinde geniş antre, aydınlık salon, kapalı mutfak, lavabo, büyük balkon yer almaktadır. Üst kat ile birlikte toplam dört adet yatak odası kullanışlı olarak dizayn edilmiştir. Banyo wc, rahat kullanımda, jakuzilidir.

Islak zeminlerde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Yatak odaları ve salonda ise laminant parke tercih edilmiştir. Klimalar faal durumdadır. Pencereler pen serisidir. Isı, rutubet,ses izolasyonu amacıyla, ısıcam seçilmiştir.

Sitede yönetim, yapılan giderleri payı oranında aidat amacıyla kullanmaktadır. Güvenlik ayınlatma, yüzme havuzu, bakım, onarım,temizlik gibi genel giderler bu bütçeden karşılanır.

Siteler

Bir tarafı boydan plaj, diğer yanı ise orman arasında şerit gibi uzanan Siteler bu özel konumu ile dikkat çekmektedir. İçmelere kadar giden ana caddeniz deniz tarafı imar açısından konut yasak, turizm alanıdır.

Ancak; Metin, Esra, Ankara Siteleri, denize sıfır konutlar olarak zamanında, 25-30 yıl önce yapılmıştır. Yeni inşa edilen sitelerin çoğu butik özellikte ve yolun orman tarafındadır. Tatil evi özelliğine sahip olan evler günümüzde yaz kış yaşanılır evlere dönüşmüştür.

30 Kasım şeçimlerinden önce Armutalan Belediyesine bağlı semt olan siteler, Muğla büyük şehir ilan edilince, Marmarise bağlı mahalle konumunda kaldı. İnşaat yapılacak parsel kalmadığı için, eski binalar yıkılarak parsel kazanma mümkün olmaktadır. Genellikle Sitelerin oteller bölgesi olduğunu beş yıldızlı tesisleri yoğunluğunu belirtelim.

Gonenc Emlak Şirketi

01.01.1994 tarihinde kurulan profesyonel danışmanlık şirketiyiz. Ayni yıl kurulan Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Yüzlerce güncel satılık ilanı bulunan portföyümüz İnteraktif Bilgi Bankası niteliğindedir. 

Digital Medya Marketing ve stratejik planlama, inbound çalışma ile gayrimenkul pazarlama süreci yönetiyoruz. Mugla Marmaris Gonenc Emlak Şirketi satılık daire ve deniz gören ev ilanı ile konut kredisi uygun gayrimenkul güncel bilgileri vermektedir.

Emlakınızın hızlı, değerinde satılması veya aradığınız özelliklere sahip satın almak istediğiniz gayrimenkul bulunması için doğru adrestesiniz. 22 yıldır bu işi yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetin değeri, kalitemizdir. Beldibi, Armutalan, İcmeler, konut kredisi uygun Marmaris satılık daire ile  villa arsa ilan bilgileri için lütfen sorularınızı iletiniz. Danışmak kazandırır.


Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

217-11.jpg
217-2.jpg
217-3.jpg
217-4.jpg
217-5.jpg
217-6.jpg
217-7.jpg
217-8.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe