Beldibi Satılık Ev

Satılık > Beldibi Satılık Ev

Satılık Ev 

İlan-587 Satış Fiyatı 630.000-TL

Doğa içinde, orman manzaralı, yüzme havuzu, araç park yeri, güvenlik, yönetim tesis edilmiş sitede ev satışa çıkarıldı. İlan şirketimizin aktif portföyünden izleyicilerine duyurulmuştur. Gonenc Emlak Beldibi satılık ev ve Mugla Marmaris Emlak satılık ev konut daire arsa ilekonut kredisi uygun gayrimenkul ilanları sunmaktadır.

Beldibi yamaçlarında yer alan site, 212 adet konuttan oluşmaktadır. Tatil köyü özelliğinde olan sitede, araç fonksiyonel yüzme havuzu, havuzbaşı sosyal alan kullanımıyla dikkat çeker.

Doğaya uygun mimariyle inşaa edilen Beldibi yazlık konutlar, kooperatiften siteye dönüşmüştür. Çatı, dış cephesi tamamlanmış yapı olarak üyelere teslim edildiğinden, iç yapısı farklılıklar gösterir.

Beldibi satılık konut, sitede, bazı evlerde; zemin; mermer, fayans, ahşap rapıta, laminant parke seçeneklerine göre, ev sahibinin isteği üzerine yapılmış, yaptırılmıştır.

Nitekim, pencerelerde ahşap doğrama, alimiyum, pen serisi gibi farklılıklar bu tercihlerden kaynaklanmaktadır. Jakuzi,duş kabin, hazır ankastre mutfak, şömine kalorifer, klima gibi özellikler her evde ayni değildir.

Sitede satılık konut fiyatlarının farklı olması sadece lokasyon farkından değil, ayni zamanda iç özelliklerinin yapılış ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Evlerin projeleri tek tip düzenlenmiştir.

İlan sayfamızda yer alan Beldibi satılık ev, girişte, antre, salon, ayrı mutfak, dört yatak odasından ibarettir. Konut kredisi kullanarak satın alma opsiyonu olan ev randevu alınarak gösterilir. Alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. İlke olarak güvenli alışveriş gereğidir.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarili ÖSG-2003/59 nolu tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek işlem yasal çerveve kazanır. İki nüsha tutanak tanzim edilerek taraflarca imzalanır. Bu ilan ile ilgili daha çok bilgi için, buradan Beldibi satılık ev linkine tıklayınız. İsteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz.

Marmaris Emlak

Şirketimiz Marmariste 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. 25 yılı aşan süredir ayni adreste profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Aktif portföyümüzde yüzlerce emlak ilan bilgisi sürekli düzenlenerek yenilenmektedir. Bilgilerin güncel olmasına özel önem gösterilmektedir.

RSS özet akış sisteminden yeni kayıt edilen ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Firma adına açılan sosyal medya hesaplarımızdan duyuru, yeni ilan haberlerini blog yazılarımızı izlemeniz mümkündür. Piyasa analizi, sektör hakkında değerlendirmeler eleştiri ve yorumlara açık olduğundan katkıda bulunabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.


Slayt görünümü için resimlerden herhangi birisine lütfen tıklayınız. Daha detaylı İlan bilgisi ve resim talebinizi lütfen Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.

marmaris-beldibi-satilik-ev
beldibinde-satilik-ev
satilik-ev-beldibi
beldibi-satili-villa
ticaret-odasi-uyesiyiz


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe