Beldibi Satılık Daire

Satılık > Beldibi Satılık Daire

Beldibi satılık ev

İlan:468 Fiyatı:485.000-TL Marmaris Merkezden araçla on dakika mesafede bulunan Beldibi satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Henüz altı yaşında olan Marmaris satılık ev banka kredisi kriterleri açısından avantajlıdır. Dolmuş durağına yakın mesafede bulunan evin ön ve yan cepheye bakan iki geniş balkonu vardır. Bina yüksek zemin çift hatlı dubleks daireden oluşmaktadır.

Daire girişinde çelik kapı ve girişte ferah antre vardır. Ayrı mutfak ile salon ve banyo tuvalet bu kattadır. Salondan her iki balkona çıkış tercih edilmiştir. Merdivenlerle alt kata inildiğinde üç adet yatak odası, banyo tuvalet ve depo bulunmaktadır. Beldibi satılık ev merdiven altında değerlendirilen alana çamaşır makinesi, şofben, temizlik malzemeleri konulmak üzere raflar yerleştirilmiştir.

130m2 kullanım alanı bulunan evde birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilik görülmektedir. Islak zeminler seramik fayans, iç merdivenler mermerdir. İzolasyon amacıyla pencerelerde karbon gazlı duble ısı cam, dış doğramalarda pen serisi seçilmiştir. Konutta mülk sahibi yaşamaktadır. Satış durumunda, elektrik su abonelikleri kapatılarak daire teslim edilir.

Yer Gösterme

Randevu alınarak Beldibi satılık daire firma yetkilisi tarafından gösterilerek bilgi verilir. Ancak bu işlem prosedür yerine getirilerek yapılmaktadır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 2003 tarihinde çıkardığı 2003/59 numaralı tebliği gereğince yapılır. Verilen bilgi ve hizmetin kayıt altına alınması amacıyla tutanak düzenlenir. İki nüsha olarak tanzim edilen belge taraflarca imzalanır.

Yani, yeri gösteren firma yetkilisi ile bilgi alarak konutu görenler imzalaması ile belge kayıt altına alınmış olur. Taraflara birer nüsha verilir. Güvenli alışveriş sağlamak üzere evi beğenenler satıcı ile karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Beldibi Mahallesi

25 yıl öncesine gidildiğinde burasının köy olduğu, muhtarlık sistemiyle idare edildiğini belirtelim. İmar çalışmaları açısından yetki T.C.Bayındırlık Bakanlığı Muğla İl İmar Müdürlüğü’ne aitti. Daha sonra Marmaris Belediyesi yetkli oldu. Ancak yerel yönetimlerin tesisi ile Beldibi, muhtarlık sisteminden belediyelik sistemine geçti. Beldibi Belediyesi faaliyetine yasal açıdan son verilmesi 30 Mart yerel seçimleri oldu.

Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, İçmeler, Armutalan, Beldibi, Turunç Belediyeleri kapatıldı. Marmaris Belediyesine bağlı Mahalle statüsü son durumudur. Bahçeli evlerin, villaların, sitelerin dikkat çektiği yerleşim Beldibi’nin özelliğidir.

Gönenç Emlak

Marmaris merkezde 01.01.1994 tarihinde şirketimiz kuruldu. Bugüne kadar aralıksız gayrimenkul piyasasına hizmet veriyoruz. Servis verdiğimiz esas alanı, Muğla çevresi ve Marmaris olarak belirledik. Datça’dan Fethiye’ye kadar sahil kuşağı hedef alanımızdır.

Gayrimenkul piyasasında 25 yıl profesyonel danışmanlık hizmeti verdik. Deneyimlerimizden yararlanan kazanır. Sahip olduğunuz mülkü satmak mı istiyor sunuz? Aktif portföyümüzdeki potansiyel alıcışlara öncelikle sunuyoruz. Ardından, 24 saat içinde Türkiye'de 2000 emlak danışmanı satılık gayrimenkulden haberdar olur. Şirketimizin sosyal medya hesapları üzerinden bölgemize duyuru yapılır. Firmamıza ait haber sitesi, bloglar ve Bültenimiz ile üyelerimize bilgi akışı sağlanır. Önemli olan mülkünüzün zamanında, değerinde satılmasıdır. Bu çalışmada sen ne istiyorsun üzerine biz koyarak satarız 25 yıldır kabut etmadiğimiz tarzdır. Paylaş-paslaş sistemine de girmeden bu günlere geldik. Güvenli, dürüst satış bizim için önemlidir. Başkalarının ne yaptığı değil. Devletin açıkladığı tarife, tarifemizdir.

Peki satılık gayrimenkul arayanlar? Bu güne kadar nadiren üç taneden fazla konut veya arsa gösterdik. Ön görüşmede belirlediğimiz kriterlere uygun yerimiz var ise yer gösterme yapılır. Kural, butikte çizgili gömlek isteyene istediğini sunmaktır. Kemer alırsan yanında çorap bedava diyerek zaman kaybı ancak amatörlerin tutumu olabilir. Bizim tarzımız da bu. Yoğurdu böyle yiyoruz. Müşterimize açılan kart takip edilir. Bu amaçla kuduğumuz ve geliştirdiğimiz sistem var. Kriterler çakışınca yeni ilan girdiğimizde, hangi müşterinin ilgi kapsamında olduğunu yazılım heman yakalar. Muhtemelen bu tip çakışmalatda önemli oranda başarı sağlanıyor. Son söz; ofiste alıcı bekleme tipi ticaret rafa kalktı. Yeni teknikler pazarlama dünyasında çoktan yerini aldı. Gönenç Emlak Şirketi, stratejik pazarlama, inbound ve digital marketing modern tekniklerini kullanmaktadır.     

marmaris-beldibi-satilik-ev1.jpg
beldibi-emlak.jpg
beldibi-gonenc-emlak.jpg
beldibi satiliklar.jpg
beldibi-daireler.jpg
beldibi-satilik-daire.jpg
beldibinde satılık ev.jpg
beldibi-ilan.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe