Selimiyede satılık Arsa

Satılık > Selimiyede satılık Arsa

Selimiyede imarlı parsel

İlan:700  M2: 717 Fiyat: 4.500.000-TL 

Muğla Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ilanları ile kiralık satılık yazlık konut ev imarlı arsa gayrimenkul bilgisi veriliyor. Satış Fiyat Muğla Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ilanları ile kiralık satılık yazlık konut ev imarlı arsa gayrimenkul bilgisi veriliyor. 717m2'lik metraj parsel. Deniz manzarasına sahip Selimiye'de satılık arsa. Villa inşaatına uygun olan parsel, sahilden 130m mesafede, ana yola ise 60m mesafededir. Kadastro yoluna parselin bir cephesi boydan sınıra sahiptir. Çekme mesafelerinin kurtarması ile yüzme havuzu yapılabilir. Metrajı, mevki açısından avantajlı parseldir. Portföyümüzden Muğla Marmaris Emlak Selimiye'de satılık arsa ilanları ile kiralık satılık yazlık konut ev imarlı arsa gayrimenkul bilgisi verilmektedir.

İmar Durumu

Arsanın imar durumunu özetleyelim. Selimiye Köyü 1989 yılı başlayan kadastro çalışması ile günümüzde nerede ise tamamen resmi tapula sahip olmuştur. Zilliyetlik veya cumhuriyet tapuları değişmiştir. Muğla Bayındırlık Bakanlığı İl İmar Müdürlüğü tarafından çalışmalar yürütülmüştür. Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Ancak; 2008 yılı çıkarılan G.D.Y.K (Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları) yönetmelik gereği Selimiye'de ev apart otel inşaatına uygun kriterlerdeki parsellere inşaat ruhsatı verilmiştir.

1/25.000 Ölçekli Plan

İl Özel İdare Müdürlüğü yönetmeliği olumlu sonuçlar vermiştir. Yapılaşmanın hızlandığı, buna mukabil kaçak yapı önüne geçildiği görülmüştür. Yasal villa, apart inşaatları bölgeye ilgiyi arttırmıştır. 30 Mart 2014 tarihinde Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, Özel İdare kapatıldı. Selimiye İmar çalışmaları için Marmaris Belediyesi yetkilendirildi. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı bir ay sonra askıya çıkarıldı. İtirazlar değerlendirilerek yeniden askıya çıkarılan planın daha sonra onaylanması ile yeni aşamaya başlanıldı. İlanımızda yer alan Selimiye satılık arsa için, imar durum belgesi, inşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi, belediye tarafından verilir.

Marmaris Selimiye

Şirketimiz 1994 yılında Marmaris'te Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Şirketimiz kurucuları 1992 yılında bayilik alarak işlettikleri firma ortaklığından ayrılarak kendi aile şirketini oluşturarak bu güne kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

28 yıl üzerinde süredir Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul satış süreci yönetiyoruz. 2008 yılında Selimiye emlak sitemizi şirketimiz şubesi olarak yayına başlattık. Kapsamlı bilgilerin yer aldığı sitemizde şirket portföyünden seçilen ilanlar, duyurular, haberler yer almaktadır.

Gayrimenkul Haberleri

Son kayıt edilen satılık ilanlarımızı, sitemizden, Bülten ve sosyal medya üzerinde adımıza ılan hesaplardan takip edebilirsiniz. Bölgedeki gayrimenkul piyasası ve sektör haberleri için; gonencemlakblog.com sitemiz kapsamlı içerikle sunulmaktadır. Yorum ,eleştiri açıktır. istediğiniz sorun ve konuların gündeme alınmasına, gelişime katkıda bulunabilirsiniz. Selimiye satılık arsa hakkında daha çok bilgi için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Beldibi Armutalan villa imarlı arsalar, konut kredisi uygun yazlık konut kiralık ilan bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Slayt görünümünde izlemek ve resimleri büyütmek için her hangi fotoğrafın üzerine lütfen tıklayınız.

selimiyede-satilik-arsa
marmaris-selimiye
selimiye-emlak
selimiye-satilik-arsa


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe