Selimiye Satılık Arsalar

Satılık > Selimiye Satılık Arsalar

Satılık Gayrimenkul

İlan-699 Satış Fiyatı 55.000.000-TL

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve Marmaris emlak ilanları ile arsa arazi tarla villa imarlı gayrimenkul bilgisi sunulmaktadır. 12.829m2 Marmaris Selimiye Mahallesinde satışa çıkarılan gayrimenkul, şirketimiz tarafından sektöre sunuldu. resmi tapulu emlak yüksek metraja sahip olması önemli avantajdır. Marmaris'ten araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Selimiye Mahallesi'ndeki arazi nerede ise bir boydan kadastro kayıtlı yol sınır cephelidir. Arsa hisse tapuludur. Tüm hissedarlar vekaletleri bir hissedar üzerine vermiştir. Selimiye satılık arsalar için satış konusunda, alıcı ile sahipleri güvenli alışveriş için karşılıklı olarak görüştürülecektir.

İmar Faaliyeti

İmar durumunu geçmişinden bu güne ele alalım. Köy statüsünde bulunduğundan Muğla bayındırlık İl Müdürlüğüne bağlı olarak işlemler yapılırken 2008 yılında değişiklik yaşandı. İl Özel İdare Müdürlüğünün Geçiş Donemi Yapılaşma Koşulları G.D.Y.K. yönetmeliği üzerine kriterlere uygun araziler arsa statüsü kazandı. İnşaat ruhsatları ve yapı kullanma izin belgelerinin temini mümkün oldu.

30 Mart 2014 seçimleri ardından Özel İdare kaldırıldı. Muğla Büyük Şehir belediyesi oldu. Bu kez, Selimiye'nin Köy statüsünden çıkarılması ve Mahalle konumuna yasa gereği getirildiği görüldü. Yetki Marmaris Belediyesi'ne verildi.

İmar Planı

Bu arada 1/25 .000 ölçekli Datça Bozburun Revizyon Planı askıya çıkarıldı. Yapılan itirazlar değerlendirildikten sonra ikinci kez askıya çıkarıldı ve gerekli değişiklikler yapılarak onaylandı.

Çekek yeri kavramı açılarak imalat, bakım onarım özellikleri de yeni planda yer aldı. Satışa çıkarılan arsa, leke içinde kalmaktadır. Mevki, metraj özellikleri ile yatırımcılara uygundur.

Arsanın Alıcılara Gösterimi

Randevu alınarak gayrimenkul yerinde gösterilir. Bilgi verilir. Bu işlemler Bakanlığı'nın yürürlükte olan 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır. İşlem tutanak ile taraflarca iki nüsha düzenlenen Yer Gösterme Belgesi tanzim edilerek gerçekleştirilir.

Gönenç Emlak Marmaris

Ticaret Odası'nın Marmaris'te 1994 yılında kurulması ile şirketimiz ayni tarhte faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan beri ayni tarihte profesyonel danışmanlık hizmeti kurumsal olarak verilmektedir.

Düzenli olarak portföyümüz güncellenmektedir. Portföyden seçilen ilanlarda; Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve Marmaris emlak ilanları ile arsa arazi tarla villa imarlı gayrimenkul bilgisi sunulmaktadır. Ayrıca, ev daire konut müstakil ev yazlık ev arsa arazi tarla tipi gayrimenkullerin ilanları verilmektedir. Sosyal medya üzerinden son kayıt edilen ilanlarımıza ulaşmanız mümkündür.

Slayt görünümünde izlemek ve resimleri büyütmek için her hangi bir fotoğraf üzerine lütfen tıklayınız.

satilik-arsa-selimiye
selimiye-emlak-ilanlari
mugla-marmaris-selimiye
selimiye-satilik-arsalar


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe