Selimiye Denize Yakın Parsel

Satılık > Selimiye Denize Yakın Parsel

Selimiye Emlak

İlan:348 Satış Fiyatı: 30..000.000-TL

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi yatırım ve yüksek prim potansiyeline sahip arsa, Gonenc Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Deniz ile arasında sadece yol bulunmaktadır. Resmi tapulu olan arsa, metrajı açısından avantajlara sahiptir. Özellikle revizyon planının onaylanmasından sonra değeri daha da yükselmiştir.

Selimiye girişinde, camiyi geçince, denize 20-25 metre mesafedeki parsel, hafif meyilli düz konumdadır. Köy yerleşim alanı olarak adlandırılan, Selimiyenin merkezindedir.

6571m2 büyüklüğündeki parsel, boydan deniz cepheli, kadastro yoluna sınırdır. Hisseli olan tapu, bir ailenin kardeşlerine aittir. Birlikte satışa karar verilmiştir. Taliplerin, parseli beğenmeleri, satın almak istemeleri durumunda, alıcı satıcı buluşması tarafımızdan temin edilecektir.

Yer Gösterme işlemi için ücret alınmaz. 2003 tarihli, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/7/2003 tarih, ÖSG-2003/59 Nolu tebliğin K1 Bölüm ve 7nci maddesi gereğince prosedür uygulanır. İki nüsha tutanak tanzim edilir. Gonenc Ltd.Şti. Marmaris Emlak Şirket yetkilisi ve alıcı imzası ile işlem belgelenir. Yer gösterilir, bilgi verilir.

Selimiye İmar Durumu

Revizyon Planı onaylanması aşamasına 20 yıl üzerinde yaşanan süreç ile ulaşıldı. Kadastro için tapulama nerede ise tamamlanmıştır. Satırbaşı gibi belirtelim. Sürecin Kilometre taşları demek belki de daha doğru olacaktır. 

• Datça Bozburun Plan Hükümleri

• Muhtar senedi ile kullanım haklarının belirlenmesi

• Kadasto çalışmaları, resmi tapu verilmesi

• Muğla Bayındırlık İl İmar Müdürlüğü çalışmaları

• İl özel İdare Müdürlüğü yetkisinde çalışmalar

• G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları ile ruhsat verilme süreci

• Muğla Büyük Şehir Belediye ilanı ve Marmaris Belediyesi yetkisinde çalışmalar

• 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı

Bu konuda daha geniş bilgi edinmek için Selimiye İmar Durumu sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Aslında, arsa satın alırken imar durum belgesi yeterli bilgi vermektedir.

Bu nedenle, hızlı satış için zamandan kazanmak üzere  bu belgeyi edinmekte yarar vardır. Her ne kadar ruhsat yeriene geçmese de, mevcut durum hakkında sağlıklı, resmi bilgi verir.

Bu belgenin geçerlik süresi bir yıldır. Arsa değeri ile imara yönelik yasal konumu arasında korelasyon fiyat belirleme, değerleme, için önemlidir. Pırlanta için, laboratuarda yapılan inceleme sonucu verilen sertifika gibi eşdeğer sayılabilir.  

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz 1994 yıl başından günümüze profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye güney sahillerinde satılık kiralık gayrimenkul ilanları gonencemlak.com.tr sitemizde portföyümüzden verilir.

Gonenc Emlakçılık Şirketi Mugla Marmaris Selimiye denize yakın parsel bilgileri ve Selimiye satılık arsa ile  konut villa daire ev ilan bilgileri vermektedir. İzlediğiniz mobil uyumlu sitemiz, şirketimizin sadece Marmaris çevresi gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır. İlanlarımızı akıllı telefonlardan takip edebilirsiniz. Danışmak kazandırır.


satilik-arsa-selimiye1.jpg
satilik-arsa.jpg
satilik-parsel-selimiye.jpg
mugla-selimiye.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap