Marmariste Satılık Arsa

Satılık > Marmariste Satılık Arsa

Satılık Parsel

İlan:688 Satış Metraj: 814m2 Fiyatı: 500.000-USD

814m2 satışa çıkarılan net parsel önemli lokasyondadır. Marmariste Yat Limanı'na, Okula, plaja, alışveriş merkezine, araçla beş dakikalık mesafede bulunmaktadır..

Doğa içinde orman manzaralı, çevresinde rezidans, villalar bulunan satılık arsa, metraj açısından da avantajlara sahiptir. İmar planı açısından 18nci madde uygulaması yapılarak 1/1000'lik son konuma gelmiştir.

Bağlı içi olarak bilinen, ancak; Marmarisliler tarafından Villalar Beldesi olarak adlandırılan bölgedir. Tüm alt yapı çalışmaları tamamlanmadan inşaat ruhsatı verilmemiş, yapılaşmada özen gösterilmiş interland özelliğindedir.

Her parsel, logar sistemine sahiptir. Kanalizasyon, atık sistemi yapılıdır. Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. En küçük parsel 400m2'dir. Konut imarı verilmiştir.

Bölge Devlet Hastahanesi, Yeni Datça Yolu yeni adıyla açılan Manolya Caddesi, Marmarisin giriş kısmı, orman arasında kalmaktadır. Bu alanda, ticari yapıya izin verilmemiştir.

Ancak; turizm kenti olduğundan; 2000m2 üzerinde olan parsellere, otel inşaatı için izin verilmiştir. Ancak; bu metrajda arsa parseli nerede ise kalmamıştır.

Marmariste satılık arsa için yasal olarak iki kat izin verilmektedir. %15 tax ile %30 kaks katsayıları geçerlidir. Arsanın 814m2 olmasından kaynanlanan avantaj istenirse, ifraz yapılarak 400 ve 414m2 gibi bölünerek iki parsele dönüşerek 2 ayrı villa inşaatının yapılabilmesidir.

Ancak yakışanı, tek villa veya rezidans  inşaatı yapılmasıdır. Doğa içinde, fakat konforlu, merkeze yakın özellikleri ile, bu önemli gayrimenkul, müstakil ev özleminde olanlara önerilmektedir.

Parselin tek cephesi kadastro yoluna cephelidir. İmar koşullarına göre, yoldan beş metre, komşulardan ise, 3m çekme alınır. Arka cephesi ise; h/2'dir. Kalan alan, inşaat alanıdır. Taban bina oturumu, tüm parselin %15'i kadar olabilir.

İstenilirse; bodrum katına izin alınabilir. Çatı yapma zorunluluğu vardır. İnşaat izini alınırken, depreme dayanıklı yapı hesapları için, zemin etüt çalışması mecburiyeti vardır. Detaylı bilgi için Belediye Fen İşleri Dairesi'nden bilgi almak mümkündür.

Gonenc Emlak Marmaris

Marmariste satılık arsa yer gösterme için, randevu alınarak şirket yöneticisi tarafından gereği yapılır. Bu işlemde ücret alınmaz. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 nolu tebliğine uygun, yer göstermede tutanak yapılarak bilgi verilir.

Marmariste satılık arsa gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla, alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Mugla Marmaris emlak piyasası satılık arsa ve konut villa yazlık ev imarlı parsel ilan bilgisi veriliyor. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Ticaret Odası ile ayni tarihte Marmariste kurulan şirketimiz, düzenli güncellenen aktif portföye sahiptir. Portföyden Marmariste satılık arsa ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile satılık kiralık ev konut daire villa gayrimenkul bilgileri verilmektedir. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr 700 ilan 3000 resim ile güney sahilleri emlak portalıdır.

Marmaris çevresi gayrimenkul ilanları, fiyat analizleri, duyuru, sektör haberleri Gonenc Emlak Blog sitemizden sunulmaktadır. İzlediğiniz site portföyümüzden seçilen ilan bilgilerini farklı zengin içerikle sunmaktadır.

Video çekimleri de kayıtlarımıza eklenmiştir. Portföyümüzde arsalar yanısıra, Beldibi Armutalan konut kredisi kullanımı uygun Marmaris satılık daire, yazlık konut villa kiralık gayrimenkul ilan bilgileri de verilmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun. İsteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Slayt görünümünde ve büyütmek için resimlerden birisine lütfen tıklayınız.

marmaris-satilik-arsa
marmariste-emlak-ilanlari.jpg
emlak-piyasasi.jpg
video-ilanlari.jpg
marmaris-gonenc-emlak.jpg
marmaris-emlak-ofisimiz.jpg
marmariste-bizi-izleyin-marmarisbox.jpg
gayrimenkul-yatirimi.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap