Marmaris komple satılık bina

Satılık > Marmaris komple satılık bina

Satılık bina İşyeri konut 

Satış Fiyatı: 3.000.000-EURO

Gonenc Emlak Şirketi Marmarisin en işlek cadde Sevgi Yolunda Marmaris komple satılık bina ilanını sektöre duyurdu. Yatırımcılar için fırsatlar bitmez. İşte kar potansiyeli yüksek gayrimenkul.

Bina birinci katta bulunan sadece bir adet ( 12x5m) 60m2 dükkan 1 Haziran tarihinden itibaren yıllık 120.000-TL kira getirisine sahip olacak. Öncelikle binanın özelliklerini belirtelim. Giriş katında, yarım çekme katı ile 8 adet tapudan oluşan dükkanlar vardır.

İkinci katta dört tane büro tescilli işyeri bulunmaktadır. Üzerinde ön ve arka cepheli 2+2 daire ve iki adet çatı katı olmak üzere; bina onaltı tapudan oluşmaktadır. Tamamı tek şahış adına kayıtlıdır. Hissedar, paydaş yoktur.

Yapı kullanma izin belgesi bulunduğu için konut satışlarıda krediye uygundur. Yukarıda belirtilen özellikleri bulunan Marmaris komple satılık bina, Kira getirisi için olduğu gibi korunabilir. Restore edilerek amaca göre kullanılır hale getirilebilir.

Giriş katındaki dükkanlar, tek dükkan haline getirilerek kurumsal firmalara kiralanabilir. Veya yıkılarak, imar uygulama planlarına uyumlu, yeni bina yapılabilir.

Giriş dükkan, üst katlar ofis ya da konut yapılabileceği gibi, tamamen kurumsal marka için işyeri olarak kullanılabilir. Marmaris komple satılık bina çok farklı varyasyonların yapılması mümkün potansiyeli taşımaktadır.

Muğla Marmaris Kemeraltı Mahallesi Taşardı mevkiinde bulunan emlak, 230m2'dir. Dört katlı betonarme bina olarak tescil edilmiştir.Binanın yola olan cephesi 8.30m'dir. Pasaj girişi 3.30m ve dükkan 5m'dir.

Restorasyon yapılarak diğer dükkanlarla birlikte tek dükkana dönüşüm sağlanır ise, daire konut girişi için 1.50m bırakılsa, 6.80m boyunda, 26.40m derinliğinde + çekme katları ile önemli metrajda işyeri realize edilebilir. 

Mevcut imar planındaki yeri Bitişik Nizam konumundadır. 1992 yılında başlanan inşaat tamamlanarak 1993, 24 Haziran tarihinde, İskan Belgesi verilmiştir.

Bina hakkında detaylı bilgi alınması ile tapu, iskan belgesi, plan sureti gibi döküman talebi için yetkili Kemal Gönenc (Tel: 0532 312 01 16) ile görüşebilir veya Gonenc Emlak Ltd.Şti. ofisinden ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi verilmesi ve yer gösterme işlemi, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun olarak yapılır. Yer gösterme için ücret alınmaz. Lütfen sorularınız, istekleriniz için bize ulaşın sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlakçılık sektörü

01.01.1994 tarihinde Marmariste kurulan şirketimiz, Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Aktif portföyümüzden Gonenc Emlak Marmaris satılık komple bina ilan bilgileri ve merkezde konut arsa villa daire hakkında açıklamaları gayrimenkul sektörüne sunuyor.

Medya marketing, stratejik planlama ve inbound yöntemleri kullanılarak geleneksel yöntemler yıllar önce terk edilmiştir. Emlakın değerinde ve hızlı satılması için günün pazarlama teknikleri tercih edilmiştir.

İnteraktif Bilgi Bankası niteliğindeki portföyümüzde komple satılık bina, villa, arsa, daire yazlık konut tipi gayrimenkuller Marmaris Armutalan Beldibi İcmeler ile güney sahilleri turistik tesis otel bilgileri günceldir.

Portföyümüzdeki ilan bilgileri mobil uyumlu sitemizden akıllı telefonlarla takip edebilirsiniz. Medya marketin çalışmamız sonucu, sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan Marmaris satılık daireler , duyuru, haber, yorum, fırsatlar ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi, olsun. 

 

 Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

satilik_bina_marmaris1.jpg
marmaris-dukkan.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap