Armutalan İmarlı Satılık Arsa

Satılık > Armutalan İmarlı Satılık Arsa

İlan:581 Satış Fiyatı : Satıldı

Satılık Arsalar

Armutalan imarlı satılık arsa ve Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris emlak ev villa konut imarlı gayrimenkul bilgileri vermektedir. 410m2 parsel şirketimiz tarafından satışa sunuldu. Arkası orman, yamaçta, tek cephesi kadastro yoluna sınır özellikteki gayrimenkul, kalan son parsellerdendir. Kod farkından yararlanma avantajına sahip olan emlakın ana caddeye mesafesi yakın olduğundan ulaşımı kolaydır. Villa inşatı yapılabileceği gibi; alt kat daire üst katı dubleks konut yapılabilir. Armutalan satılık arsa %25 imar niteliklerine sahiptir. Komşulardan üç metre, yoldan 5m ve arka komşu parselden h/2 metrajında çekme mesafeleri çıktıktan sonra inşaat alanı içinde villa yapılabilir. Yasalolarak iki kat müsade verilmiştir.

Genel Özellikler

Orman manzaralı olan parsel, müstaki,l ev arayanlar için ideal villa arsasıdır. Lokasyon açısından önemli konumdadır. Önü kapanmaz. Ayrık nizam inşaat izni veridiğinden yapılacak konut gün boyu güneş görür.

Parselin bulunduğu mevkide son parsellerdendir. metraj açısından daha büyük parseller arayanların bize ulaşın sayfamızdan isteklerini iletmeleri önerilir. Uygun fiyatlı villa satın almayı tercih edenler için sunduğumuz fırsatları öğrenmek üzere 0532 312 01 16 Kemal Gonenc ile temas kurmaları rica olunur. Marmaris ve çevresi bilgileri resmi sitemizde detaylı verilmektedir.

Marmaris Emlak

Şirketimiz Gönenç Emlak Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içinde oluşan deneyim, bilgi, birikim temelindeki çalışmalarımızdan yararlananlar kazanıyor.

Dişçinizi,avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özen, danışman seçilirken gösterildiği taktirde sağlıklı ve doğru kararlar verebilirsiniz. Danışman için kaç yıl sektörde aktif çalıştığı, öğrenim durumu gibi sorular yönetterek seçmeniz tavsiye edilir. Hallederiz Abi, sizi halledecektir,şüpheniz olmasın.

Arsa satın alırken nelere dikkat etmeli? 

Tapu kaydını, Tapu sicil Müdüğrlüğü'nden kontrol etmeniz önemlidir. Kadastro Müdürlüğü'nden parselin durumuna bakmalı veya Marmaris Belediye Fen İşleri Müdürlüğü'nden bilgi alınmalıdır. Son olarak, size gösterilen yer ile satın aldığınız parselin ayni olduğunu anlamak için, özel Harita Mühendislik Ofisi'nden yetkili ile yerinde kazık çakma ya da GPS yardımıyla doğrulama gerekmektedir.

Son derece basit bu kontrolleri yapmadığınız taktirde, binde bir ihtimalle bile olsa tedbirinizi alınız. Hayallerinizin kabusa dönüşmesine izin vermeyiniz. Vekalet ile yapılacak satışlarda, vekaletin inclenmesinde yarar vardır.

Soru ve isteklerinizi lütfen iletiniz.

Resimleri büyütmek ve slayt görünümünde izlemek için lütfen birisi üzerine tıklayınız.

marmaris-satılık-arsa


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe