Armutalan Satılık Villa

Satılık > Armutalan Satılık Villa

Satılık İkiz Villa

İlan-715 Satış Fiyatı: 8.000.000-TL

Gönenç Emlak Armutalan satılık villa ve Muğla Marmaris emlak konut kredisi uygun yazlık ev ile  arsa gayrimenkul ilan bilgisi veriyor. Marmaris'ten 6km mesafede bulunan Armutalan merkezde satılık ev.   Okula yakın mevkide özel bahçeli konut satışa çıkarıldı. Kapalı alan ve kullanım alanları açısından yüksek metraja sahip olan konut avantajlara sahiptir.

Müstakil bahçesi, müştemilat olarak kullanıma uygun 1+1 bağımsız dairesi ve ayrıca 5+1 300m2 yaşanılır üç kat güneş alan ev özelliğine sahip olduğunu belirtelim.

Satılık Villa Özellikleri

Armutalan satılık ev, yüksek zemin, pencereleri dekoratif demirli, salon yatak odası, banyo tuvalet, Amerikan mutfak, önü veranda ve yetişkin meyve ağaçları bulunan bahçeye bakan daire olarak, muhtelif amaçlarla kullanılabilir.

Ana girişte antre, balkona çıkışı bulunan salon, kapalı mutfak, lavabo vardır. İkinci kat, sahanlık, üç yatak odası, ebeveyn banyo tuvalet, yer alır. Çatı katında ise, iki oda, banyo, geniş teras balkon bulunur. Güneş enerji sistemi, kalorifer, klimalar, bahçede kameriye evin özelliklerindendir.

Bakımlı bahçe florası özellikle bahar yaz mevsimlerinde yaşam keyfi sunmaktadır. Önü kapanmaz, doğa, orman manzarası yanı sıra diğer binalarla mesafesi nedeniyle ferahlık etkisi hissedilir. Doğal vadi havası sürkülasyonu süreklidir. En üst kattan orman, deniz manzarası görülür.

Konut Yatırımı

Armutalan satılık villa yer gösterme isteği şirketimiz yetkilisi tarafından gerçekleştirilir. Villanın gösterilmesi bilgi verilmesi ücrete tabi değildir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan sağlanır. Armutalan satılık villa tapusu şahıs adına tescil yapılmıştır.

Bu ilanımızdaki villa hakkında daha çok bilgi ve videoyu görmek için, buradan Armutalan satılık ev video linkine tıklayınız. Yer gösterme için randevu merkez ofisimizden verilir.

Marmaris Emlak Konut

1994 yılında kurulan şirketimiz Marmaris'te Ticaret Odası ile ayni tarihte hizmete başlamıştır. Aktif portföyümüz üzerinden; Gönenç Emlak Armutalan satılık villa ve Muğla Marmaris emlak konut kredisi uygun yazlık ev ile arsa gayrimenkul ilan bilgisi güncellenerek veriyor.

Aktif portföyümüzden seçilen ilanlar düzenli güncellenerek sunulmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan her yeni kayıt edilen ilan duyurulmaktadır. Aradığınız özelliklerde ev istekleriniz, sorularınız için talebinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Danışmak kazandırır.

İrtibat: 0532 312 01 16

Resimleri büyütmek ya da slayt görünümünde izlemek için lütfen herhangi birisi üzerine tıklayınız.

marmaris-satilik-villa.jpg
satilik-ev.jpg
armutalan-emlak-satiliklar.jpg
armutalanda-satilik-ev.jpg
emlak.jpg
ev.jpg
satilik-konut.jpg
konut.jpg
ticaret_odasi_uyesiyiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap