Armutalan Satılık Konut Ev

Satılık > Armutalan Satılık Konut Ev

Satılık Villa

İlan-588 Satış Fiyatı: 4.240.000-TL

Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilanları ve Armutalan  satılık emlak konut ev villa gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır. Armutalan Camiavlu site içinde özel bahçeli konut. Komple tadilatla yenilenmiş olan satılık ev, dört yatak odası, mutfak, çift tuvalet banyo geniş salona sahiptir. Oldukça kullanışlı balkonlar, veranda vardır. Konut kredisi kullanılarak satın alma mümkündür. Yola cephelidir. Dolmuş güzergahında olduğundan ulaşım kolaydır.

Konut Özellikleri

Armutalan Camiavlu mevkiinde bulunan satılık ev, yakın zamanda komple restorasyon görmüştür. Evin duvarları bırakılarak her şey yeniden yapılmıştır. Yenilenen satılık ev kat mülkiyet tapulu olduğundan konut kredisi kriterlerine uygundur. Satılık ev yanın park, market, dolmuş durağı, okul bulunmaktadır. Evin yanından dolmuş geçtiği için ulaşım sorunu yoktur. Bahçeli ev gün boyu güneş görmektedir. Çatı yağmur ve ısı için izole edilmiştir. Evde merdivenlerde mermer kullanılmış, ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans kaliteli işçilikle kullanıma uygun yapılmıştır.

Avantajlar

Ayni sitede tadilat görmemiş durumda, ana cadde üzerinde, daha geniş bahçeye sahip satılık diğer ev de alternatif olarak düşünülebilir. Böylece konut tadilatı kendi isteğinize uygun olarak yapabilme şansınız olur. Hangi malzeme kullanılacağına siz karar vermiş olursunuz. Örneğin, mermer, parke, fayans gibi. Renk, kalite tercihleri de bütçenize göre kullanmanız mümkün olması önemli avantajdır. Fiyat çok cazip. Önerdiğimizi belirtelim. Evin farklı bilgileri için Armutalan satılık ev linkine tıklayınız.

Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz Marmariste Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Gönenç Emlak Muğla Marmaris emlak ilanları ve Armutalan satılık konut ev villa gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır. Aktif portföyümüzden seçilen ilanlar video görüntüleri de kullanılarak izleyiciye sunulmaktadır. Sosyal medya platformu etkin kullanılmaktadır. Bizi şirketimiz adına açılan hesaplardan veya özet akış sisteminden takip edebilirsiniz. Fırsat ilanlarımızı öncelikle üyelerimize ulaştırıyoruz. Üyelik amacıyla ism ve elektonik posta adresinizi iletmeniz yeterlidir. Şirketimiz bölgede emlak konut yatırımına yönelik haberlleri izleyicileriyle paylaşmaya devam etmektedir.Lütfen isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz. Danışmak kazandırır.

İrtibat: 0532 312 01 16

Fotografları büyütmek ve slayt görünümünde izlemek için birisi üzerine lütfen tıklayınız.

armutalan-satilik-konut
Satilik-ev
armutalan-satilik-villa
satilik-emlak-konut


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap