Armutalan Satılık Emlak

Satılık > Armutalan Satılık Emlak

Sahibinden Satılık Dubleks Daire

İlan:554 Satış Fiyatı: 700.000-TL 

Muğla Marmaris emlak ilanları ve Armutalan satılık konut yazlık ev villa gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor. Mülk yer gösterme yetkilisi Kemal Gönenç WhatsApp  0532 312 01 16 temas kurarak evi görebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Site içinde, üç tarafı açık, dubleks daire sektöre sunuldu. Tadilat yapılarak yenilendi. Yüzme havuzlu sitede bulunan ev, diğerlerine göre bahçe kullanım alanı avantajlıdır. Yüksek zemin giriş, antre, lavabo wc, balkona çıkışı olan geniş salon, ayrı mutfak satılık ev özelliklerindendir. Ayrı mutfak istenilirse kapalı mutfağa dönüştürülebilir. Zeminde fayans kullanılmıştır. Üst kata çıkan merdivenler ahsaptır.

İkinci katta; çocuk odası, ana yatak odası vardır. Her iki odadan balkonlara çıkılır. Giriş katı ve bu katta da tüm pencereler, balkonların kapıları dekoratif demir yapılıdır. Banyo wc iki oda arası, koridordadır.Çatıya çıkışta ahşaptan merdivenler devam etmektedir.

Çatıda teras metrajı ile dikkat çekmektedir. Merdiven üstü bölümde, güneş enerji sistemi vardır. Mahkeme kararıyla alınmış çatı katı düzenleme olanağı bulunmaktadır. Tadilat projesi ile sitenin önemli sayıda evi, 4 yatak odası +1 konut olmuştur.

Konut kredisi kullanım kriterlerine uyumlu olduğundan satılık emlak için mümkündür. Satılık ev deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilmiştir. Binanın yapımı; betonarme karkas, ara bölmeler delikli tuğla kullanılmıştır.

Site Konumu

Sitede yüzme havuzu vardır. Yönetim, havuzu kullanmak isteyenlere giriş kartı vermektedir. Elde edilen gelir huvuzun bakımı için kullanmaktadır. Mülkiyeti sitenin yönetimine ait dükkanlar kiraya verilerek gelen gerin müşterek giderler için kullanılmaktadır. Temizlik, aydınlatma, güvenlik aydınlatması, bahçe bakımı gibi giderler için hane başına yıllık aidat alınmaktadır. 2020 yılı için aidatın miktarı 500-TL olup, Halk Bankası Marmaris Şübesi'ne yönetimin adına açılan hesaba ödeme yapılmaktadır. 

Armutalan satılık ev yakınından periyodik olarak dolmuş ring yaptığından, ulaşım sorunu yoktur. Bahçe ortak kullanımdadır. Ortak giderler kat maliklerince payı oranında ödenmektedir. Yüzme havuzu yönetimin belirlediği kurallar kapsamında kullanılır.

Konut, kat mülkiyet tapulu, şahıs adına tescillidir. Emlak görmek isteyenlere, randevu verilerek şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş gereği prensip olarak alıcı satıcı karşılıkşlı görüştürülür. Şatış fiyatı net olup alım satım vergileri alıcıya aittir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz resmi sitesi gonencemlak.com.tr  Türkiye güney sahillerinde satılık kiralık ilanlarını yayınlamaktadır. Marmaris-emlak.com sitemizde ise portföyünden seçilen sadece Marmarisin merkez ve çevresi ilan bilgilerine yer verilmektedir. Her ilan numaraları ayni, fakat içerikleri farklıdır. Daha kapsamlı, ayrıntılı bilgiler gereğinde video görüntüleri kullanılarak sayfalarımızdan duyurulmaktadır.

Muğla Marmaris emlak ilanları ve Armutalan satılık konut yazlık ev villa gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak tarafından özenle sürekli olarak güncellenmektedir. İlanların yanı sıra sorular, haberler, başlıklarıyla blog yazıları izleyicilere sunulmaktadır.

Gündeme alınması istenilen konular için ya da eleştiri ve yorumlarınızla destek olmak için bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi lütfen iletiniz. Son kayıt edilen ilanlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Firma editörümüz gonencemlakblog.com sitemizde sektör hakkında değerlendirme, analiz makalelerini, ilan bilgilerini yayınlamaktadır. Tartışma platformu oluşturulmuştur. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

 



Slayt görünümünde izlemek ve resimleri büyütmek için her hangi bir fotoğraf üzerine lütfen tıklayınız.

marmaris-satılık-daire
satilik-ev-marmaris
armutalanda-satilik-daireler
konut-kredisi-uygun-evler
armutalan_satilik_konut.jpg
armutalan_gonenc_emlak.jpg
armutalan_satilik_yazlik.jpg
sahibinden_satilik_konut.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe