Armutalan Satılık Daire

Satılık > Armutalan Satılık Daire

Satılık Ev

İlan:704 Satıldı. Benzer Marmaris Emlak ilanları için yayında bırakıldı.

Marmaris merkezden dolmuş ile 12-15 dakikalık mesafede bulunan Armutalan bahçeli evleri butik siteleri ile dikkat çekmektedir. Yaşanılan büyük deprem sonrası, inşaatlar çok daha iyi koşullarda yapılmaya başlandı. Zemin etütü, hazır beton, kriterlere uygun materyal kullanımı vb. nedeniyle, depreme dirençli, denetlenen güvenli binalar sunuldu. Butik sitelerin gözde olması yakın dönemde oldu. 

Konut Özellikleri

Evin girişinde çelik kapı, kamera ile tesis edilen güvenlik sitemi vardır. Geniş antre, doğrudan salona açılmaktadır. Salondan çıkışı bulunan balkon yola cephelidir. Modern mutfak, her şey hazır kullanılabilir durumdadır. Lavabo bulunmaktadır. Mermer merdivenlerle üst kata ulaşıldığında, aydınlık, ferah antre yer alır. Banyo tuvalet, üç yatak odası, balkonlar ikinci kattadır. Master yatak odası içinde en-suite mevcuttur.

Diğer Özellikler

Gayrimenkul ıslak zeminlerde birinci sınıf fayans, diğer alanlarda ise; kaliteli, laminant parke kullanılmıştır. Pencereler pen serisinden ve ısı cam seçilerek, ses, ısı izolasyonu sağlanmıştır. Her konut için internet, kamera, dahili telefon, klimalar, kalorifer sistemi evin özelliklerindendir. Fırsat ilanlarımızın tanıtıldığı Youtube Marmaris Emlak video kanalımıza üye olabilirsiniz.

Kullanım Avantajları

Armutalan satılık daire butik site içindedir. Sitenin girişinde güvenlik vardır. Sitede yaşayanların haricinde gelenler, konut sahibinden izin alınmadan siteye girişi engellenir. Sitenin çevresi duvar ve üzeri dekoratif demir kullanılarak güvenliğin temini sağlanmıştır. Emekliler, çocuklu aileler, yabancılar için ideal yaşam alanı oluşmuştur. Yüzme havuzu, yürüyüş yolları, bahçe müşterek alanlardır. Butik sitede yaz kış sürekli yaşayan pek çok aileler ikamet etmektedir. Armutalan satılık konut, okula, dolmuş durağına, sağlık ocağına, merkeze yakındır.

Alıcılara Ev Gösterme

Satılık ev görmek isteyen alıcılara randevu alınarak gösterilir. Şirket yetkilisi tarafından yer gösterme herhangi ücret ödemeksizin yapılır. Bu işlem; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08/07/2003 tarih, 59 Nolu tebliği'nin K.1 Blüm 1 ve 7'nci maddesinde belirtilen koşullar gereğince yapılır. Yetkili ile evi görmeyi isteyen arasında yer gösterme tutanağı tanzim edilerek, ev gösterilir. İlandaki emlak hakkında bilgi verilir. İlan hakkında isteklerinizi, sorularınızı lütfen iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris Gönenç Emlak

Şirketimiz 1994 yılında, üyesi olduğumuz Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Muğla çevresi ve Marmariste 28 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Muğla Marmaris emlak haberleri Gönenç Emlak gayrimenkul danışmanlık şirketi kiralık ilanları ile satılık ev villa yazlık konut arsa bilgileri güncellenerek verilmektedir. Güncelleme düzenli olarak yapılır.

Bilgilerin doğruluğu yanında güncel olması önemlidir. Portföyümüzden Marmaris satılık daire ile Mugla Beldibi Armutalan arsa yazlık konut villa kredi uygun gayrimenkul ilan bilgileri de verilmektedir. Kiralık ilanları için lütfen isteklerinizi iletiniz.

Sosyal medya üzerinde adımıza açtığımız hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. Sektörden haberler, duyurular, son kayıt edilen ilanlar izlenebilir. Bülten yayınımızda ise 2008 yılından 2015'e her üç ayda bir değerlendirme raporları arşivden verilmektedir. Gonencemlakblog.com sitemizde tartışma ve yoruma açık platformda gayrimenkul piyasası hakkında yazılar yer almaktadır. Katkılarınızı bekleriz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Slayt görünümünde izlemek için hesimlerden her hangi birisi üzerine lütfen tıklayınız.

İrtibat: 0532 312 01 16

Resimleri büyütmek için birisi üzerine lütfen tıklayınız.

satilik-daire-marmaris
marmaris-satilik-emlak
marmariste-satilik-daireler
butik-sitede-satilik-evler
satilik-daire-armutalan
ticaret-odasi-uyesiyiz


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe