Videolar

Linkler > Videolar

Videolar ve Linkleri

Marmaris Satılık Ev
You Tube
Marmariste şirketimiz tarafından pazarlanan gayrimenkul ilanlarını video cliplerini sayfalarımızda yayınlıyoruz. Dünyanın en önemli video platformunda sektöre sunulan ilan görüntüleri görsel gücü kullanılarak verilmektedir.

Bir görüntü on anlatmaya bedel sözünden hareketle, digital resim yanı sıra video cliplerini sunuyoruz. Şirketimiz adına açılan kanaldan sunum yapılmaktadır. Portföyden seçilen ilanların video cliplerinin nicelik artışı planlanmaktadır.

Satılık Villa
Dailymotion
Sektöründeki gelişmeler iletişimin önemini giderek arttırıyor. Geleneksel yöntemlerin kullanılmasının yarar getirmediği görülüyor. Be nedenle medya marketing çalışmaları öne çıktı. Pazarlama çalışmalarımız geleneksel yöntemler dışında uygulanmaktadır.

Hedef olarak seçilen potansiyel kitleye yönelik çalışmalarımızı bu alanda güçlendirmek, mümkün olduğu kadar yaygın iletişim kanalı kullanmak önemli. Clipler ilginin odaklanmasına yardımcı olduğundan tercih ediyoruz. 

Vimeo
Vimeo
Marmariste satılık kiralık ilan görüntülerini bu kanaldan da takip edebilirsiniz. İzleyiciye sıkıcı gelmemesi ve az zamanda ilgileneceği mümkün olduğunca daha çok clip takip etme avantajı için metrajlar kısa tutulmuştur. 

Sektörel Haber
Röportaj
Marmariste şirketimizin kuruluş yıldönümünde Nurseli İdiz sunumu ile yapılan röpotaj  Bussiness Channel TV 'de yayınlandı. Firma yetkilisi ile bölgemiz sektörü değerlendiriliyor. 

Gonenc Emlakçılık Şirketi

01.01.1994 tarihinde kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Emlakınızın değerinde ve hızlı satışını istiyorsanız. doğru adereste bulunuyorsunuz.

Düzenli güncellenen portföy bilgileri sunulmasına özen gösteriyoruz. Aradığını bulmak açısından internet çok ciddi bir araçtır. Çünkü bilgiye ulaşmayı sağlar. Bilgi güçtür. Bu nedenle iletişim sonuca görüren yolculuk sürecidir.

Gayrimenkul sektöründe aradığınız emlaka ulaşabilmek için arama, araştırma süreci, doğru karar vermeye yönelik adımlardır. Ancak; bütünün sadece parçasıdır. Profesyonel hizmet satın alınarak pek çok bilinmezi, deneyim bilgi, birikim ile aydınlatmak mümkündür. İstek ve sorularınızı lütfen bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

DMCA.com Protection Status

 Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız. Gonenc Emlakçılık Şirketi Marmariste satılık daire villa arsa yazlık konut tipi gayrimenkul ilanlarını videolar ve kapsamlı içerikle sunmaktadır. Marmarisin yanı sıra konut kredisi uygun Beldibi Armutalan Marmaris satılık daire ilan bilgilerine diğer sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 Şirket Merkez Ofisimiz

video-sayfası.jpg
video-emlak-ilan.jpg
emlak-piyasaları.jpg
Gonenc-Emlak.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap