Sarıana Kiralık Daire

Kiralık > Sarıana Kiralık Daire

Kiralık Ev

İlan:652 Kiralandı. Kontrat sonrası yeniden kiraya sunulacaktır.

Mugla Marmaris Emlak Sektörüne Şirketimiz yeni kiraya verilmek üzere ev sundu. Sarıana kiralık daire, Merkezde, çarşıya, yat limanına, Atatürk İlk Öğretim Okulu'na, alışveriş merkezine, duraklara, banka şubelerine yakın mesafede bulunan ev, aylık ödemeli olarak kiraya verilecektir.

Üç katlı binanın yüksek zemin, birinci katında bulunan kiralık ev 130m2 genişliğindedir. İki tane büyük balkon vardır. Apartman girişinde, antre, aydınlık salon, mutfak, üç yatak odası, banyo wc ibaret dairenin üç tarafı açıktır.

Yerden birbuçuk metre yüksekteki daire, balkona çıkış kapısı ve pencereleri dekoratif demir yapılarak güvenlik tesis edilmiştir. Pencereler pen serisidir. Dış kapılar pimapen iç kapılar ahşaptır. Mutfak ayrı tip, ÇMŞ (Çamaşır Makinesi) alt bölüme yerleştirilmiş fonksiyoneldir. Set üstü ocak, aspiratör kullanılır durumdadır. Yatak odaları güneş görür, aydınlıktır.

Kiralama Koşulları

Mülk sahibi, subay ast subay, bankacı, öğretmen aileleri tercih etmektedir. Kiralar aylık olarak ev sahibi banka hesabına, dekonta hangi ayın kira bedeli olduğu yazdırılarak ödenir. Bir aylık kira miktarı kadar depozit ödenir. Kira kontrat süresi bir yıldır. Taraflar anlaştığı sürece kontrat süresi uzatılabilir.

Ancak; girişte Noterden tahliye taahhütnamesi istenmektedir. Kefil konusu görüşülür. Elektrik ve su abonelikleri kiracı adına yapılır. Giderleri kiracıya aittir. Evin tahliye edilmesinde ilgili kurumlardan abonelik depozit ücreti geri alınmaktadır.

Apartman yönetimine aylık 20-TL daire başına aidat ödenir. Kat mülkiyet yasası gereği aidatı kontrat süresi boyunca kiracı öder. Ödemeler makbuz karşılığı yapılır.

Ön koşullarda mutabık kalan ailelere kiralık daire gösterilir. Yer gösterme işlemi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihindeki tebliğine uygun yapılır. Bu işlem için ücret alınmaz. Lütfen randevu talep ederek daireyi görebilir, isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Ev Kiralama 

1994 yılından beri Marmaris Gonenc Emlak şirketi gayrimenkul sektörüne hizmet vermektedir. Portföyümüzden, Mugla Marmaris Emlak Sarıana kiralık daire ilan bilgisi ve kiralık ev konut ilanları Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunulmaktadır.

Kiraya veren ile kiralayan buluşmasında tarafların karşılıklı kriterlerinin uyumu temin edilince karşılıklı görüşme sağlanır. Tüm işlemlerde tarafların yüz yüze görüşmesini ve anlaşma sağlanmasını gerçekleştirmek kurumsal hizmetimizdir.

Nitekim; aktif portföyümüzden, kiralık villa yazlık ev arsa tipi gayrimenkul ilanları yanısıra Armutalan Beldibi Turunc Marmaris satılık daire ve konut kredisi uygun ev bilgileri de verilmektedir.  

Anlaşma, ancak; iki tarafın talep kriterlerinin örtüşmesi ile olur. Baştan, kriterlerde ön anlaşma olmadan, bizim de yapabileceğimiz ancak başka seçenekler sunabilmektir.

Bu nedenle kiralık ev arayanların isteklerini, mevki, oda, kat sayısı, metraj, aylık kira vb. iletmeleri önemlidir. Yeni kayıt edilen ilan için bilgi edinme öncelik hakkınız, avantajdır. Artık, Marmariste kiralık ev bulmak güçleştiği için bu yolu denemek yararlıdır. Danışmak kazandırır. 

 Slayt görünümünde izlemek ve resimleri büyütmek için her hangi bir fotoğraf üzerine lütfen tıklayınız.

sariana-kiralik-ev.jpg
sariana-kiralik-daireler.jpg
marmariste-kiraliklar.jpg
ev-kiralama.jpg
yat-limaninda-ev.jpg
kiralik-emlak-konut.jpg
sariana-kiralik-ev1.jpg
ticaret_odasi_uyesiyiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap