Marmaris Kiralık Ev

Kiralık > Marmaris Kiralık Ev

Merkezde kiralık ev

İlan:719 Kiralandı. Kontrat sonunda tekrar kiraya verilecektir.

Marmariste pazar yerine, plaja, alışveriş merkezine, çarşıya, bankalara, yat limanına yakın, kısaca Marmarisin kalbinde aile için kiralık ev Gönenç Emlak Şirketi tarafından sektöre sunuldu.

Marmaris kiralık ev, dört katlı, her katta bir daire bulunan apartmanda, ön cephe, arka cephesinde balkon bulunan, gün boyu güneş görme özelliğine sahip daire olarak kiraya verilecektir.

Apartmanın girişinde dekoratif demirli, otomat sistemi olan kapı,  sensörlü aydınlatma ile çıkılan mermer merdivenler geniş, aydınlıktır. Daire girişinde sahanlık, iç mekanlara dağılım sağlayan hol, koridar vardır.

Salon büyük, pencereleri pancurludur. Ön tarafta bir yatak odası bulunur. Banyo kuvetli, elektrik sohbenlidir. Ayrıca misafir banyo lavabo, 160m2 'lik dairede yer alır.

Kapalı mutfak yüksek metraj avantajı sağlar. Yemek, kahvaltı yapılabilir. Alt banko üst kısım sabit dolaplar,  iç doğramalar ithat ahşaptır. Aspriratör montaj edilmiştir. Evin karanlık odası yoktur.

Arka cepheye yönelik yatak odası, klimalıdır. Bu odadan balkona çıkış bulunur. Ayrıca; yerden tavana boydan bükçe hacimli sabit elbise dolabı bulunmaktadır. Zeminler fayanstır.

Evi görmek isteyenlerin şirket ofisinden randevu alabilir, Yetkili ( 0532 312 01 16)  Kemal Gönenç 'den ön görüşme yaparak detaylı bilgi alabilirler. Kiralık ev hakkında sorularınızı bize ulaşın sayfasından da iletebilirsiniz.

Kiralama koşulları

Muğla Marmariste kiralık daireler için Gonenc Emlak Şirketi Marmaris kiralık ev yeni ilan bilgileri vererek kiralama koşullarını açıkladı. Taraflar anlaştığı taktirde bir yıllık kira kontratı tanzim edilir. Olmazsa olmaz şartı; Noterden tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından mülk sahibine verilmesidir. Gideri kiralayana aittir.

  • Her ne kadar kontrat süresi 1 yıl olsa da, kiralayan ile kiraya veren anlaştığı sürece kontrat birer yıllık süre, yeni tahliye taahhütü ile yenilenebilir. Kontratın süresinin uzatılması halinde yasal artış yapılır.
  • Kiracı kira ödemelerini düzenli olarak her ay gününde, eksiksiz ödemekle mükelleftir.
  • Meskenin elektrik, su, giderleri kiracıya aittir. Elektrik su aboneliği kiracının adına yapılır. Abonelik giderlerini kiralayan karşılar. Son endex, m3 miktarı tutanakla belirtilir. Borçsuz teslimat yapılır.
  • Mecurun devir hakkı verilmez. Kiracı kısmen de olsan mecuru kiraya veremez
  • Evin boya badana yapılarak kiracının kullanımına sunulmuştur. Ev tahliye edilirken ayni şartlarda teslim edilecektir.
  • Konutta teslim edilen demirbaşlara teminat olarak depozit; kiralayan tarafından kiraya verenin banka hesabına ödenir. Borçsuz, eksik, kırık, kayıp olmadan mecurun teslim edilmesi üzerine tutanakla depozitin iadesi yapılır.
  • Kiracı apartman yönetiminin tüm kurallarına uymakla yükümlüdür. Doğacak zararlardan sorumludur.
  • Mülk sahibinin yazılı izni olmadan içinde, dışında tadilat yapamaz.
  • Yapılacak olan tadilatların giderleri kiracıya aittir. Kira bedeline sayılamaz mahsup edilemez.
  • Anlaşmazlık vukubunda Marmaris yargı çevresi yetkili kabul edilmiştir.

Genel kiralama koşulları olan bu hususlar, kiracı, kiraya veren arasında belirleyeceği farklı hususları içerebilir. Bu bir akittir. Karşılıklı gerçekleşen anlaşmanın sözde kalması değil yasaların koruma gücünün iki tarafı da koruması nedeniyle yapılır.

Anlsşmazlık olduğu durumlarda, sorunu çözecek olan hukuk yoludur. Kurallara taraflar uyduğu taktirde sorun çıkmaz. Çıkarsa hukuk yolu taraflara açık olur. İki nüsha düzenlenen kira kontratı, taraflara yasal haklar sağlar, anlaşmayı güvence altına alır.

Kiracı Seçimi

Evi kiralamada, küçük, çok çocuklu aileler apartman yaşamı açısından tercih edilmez. Yaşlı ailelerin ikameti nedeniyle bu tercih belirtilmiştir. Yoksa çocuklar başımızın tacıdır. Okula yakın olması açısından öğretmenler, servise ulaşım yakınlığı nedeniyle subay, astsubaylar, banka şubelerine yakın olduğundan bankacılara kiralık ev idealdir. 

Resimleri büyütmek isterseniz resimlerden birisi üzerine lütfen tıklayınız.

kiralık ev.jpg
kiralık konut.jpg
ev-kiralama.jpg
marmaris-kiraliklar.jpg
marmaris-kiralik-evler.jpg
marmaris-konutlar.jpg
marmaris-evleri.jpg
marmariste-yazlık-ev.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap