Merkezde Kiralık Daire

Kiralık > Merkezde Kiralık Daire

Marmaris Merkezde kiralık ev

İlan:485 Kiralandı. Sözleşme bitince tekrar kiraya verilecektir.

Mugla Marmaris merkezde Sevgi yolu üzerinde dört katlı apartmanın üçüncü katında bulunan daire, kiracının önceden haber vermesi üzerine tahliye edilerek kiraya verilecektir.

Merkezde kiralık ev, okula, Yat limanına, alışveriş merkezine, plaja, banka şubelerine, devlet dairelerine ve çarşıya yakındır. Marmariste en çok talep alan mevkide bulunmaktadır.

Kiralık daire, girişte antre, kapalı mutfak, iki yatak odası ve banyo wc ile büyük balkondan oluşmaktadır. Banyoda kuvet, elektrikli sohben vardır. İç kapılar ahşap, pencereler aliminyum yapılmıştır. Yerlerde 33lük fayans kullanılmıştır.

Apartmanda her on gündeb lerin temizliği için bayan hizmet vermektedir. Aydınlanma otomat ve temizlik giderleri için her konut sahibinden 20-TL aidat yönetime makbuz karşılığı verilmektedir.

Kiralama koşulları: yıllık kira kontratı tanzim edilir. Her yıl yasal artış yapılarak kontratın süresi uzatılır. Ancak, kiracının talebi üzerine bir ay önce haber vermek şartıyla, kiracı sözleşmeyi fesih edebilir.

Elektrik, su aboneliği giderleri kiracıya, Dask zorunlu deprem sigortası gideri mülk sahibine aittir. Kira ödemeleri aylık olup gününde ödeme gereklidir. Karşılıklı iyi niyet  esastır.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz  Marmaris Ticaret Odası ile ayni yıl 1994 yılında kurulmuştur. Mugla Marmaris emlak haberleri GONENC gayrimenkul danışmanlık şirketi satılık kiralık ilanları ile ev villa yazlık konut arsa bilgileri güncel verilmektedir.

Türkiye güney sahillerinde satışa çıkarılan gayrimenkul ilanları portföyümüzden seçilmektedir. Yıllar içinde oluşan portföy sistemi interaktif bilgi bankası niteliğindedir. Seçilen ilanlar kısa da olsa video görüntüleriyle izleyiciye yansıtılmıştır. İsteklerinizi, sorularınızı lütfen iletiniz.

Sosyal medya üzerinde bulunan hesaplarımızdan son kayıt edilen ilanlar duyurulmaktadır. Sitemizde ana sayfamızda yeni ilave edilen ilanlar bulunmaktadır. Yenilik olarak haberler sayfamız Türkiye ve yerel piyasa değerlendirmeleri vermektedir.

Konut satışları istatistiklerini TUIK verilerine dayandırarak analiz içeren makaleler yayınlamaktadır. Şirketimize ait Marmarisbox Bülteni bu konuda 2008 yılından beri her üç atda bir raporlanan piyasa durumu yazılarını arşivden sunmaktadır.

Sosyal medya üzerinden duyuru, haber, video ve yeni ilan kayıtları için bizi takip edebilirsiniz.

 

Slayt görünümünde izlemek, resimleri büyütmek için fotoğraflardan birisi üzerine lütfen tıklayınız.

merkezde-kiralik-ev
kiralik-ev-marmaris-merkez
ev-kiralama
marmaris-kiralik-daire-ilani
kiralik-daire-ilani
ticaret-odasi-uyesiyiz


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe