Marmaris Kiralık Villa

Kiralık > Marmaris Kiralık Villa

Kiralık Konut

İlan488 Kiralandı. Sözleşme sonu tekrar kiraya verilecektir.

Muğla Marmaris emlak kiralık konut ev ilanları ve satılık kiralık gayrimenkul bilgileri veriliyor. Marmaris merkeze araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Çetibeli orman manzaralı villa kiralıktır. Ana cadde ile mesafesi uzak değildir. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Gün boyu güneş görür.

Yörenin mimari yapısına uygun inşa edilen müstakil ev doğa sevenler için mükemmeldir. Dış pencereleri izolasyon ve güvenlik amacı ile ahşap kepenk yapılmıştır.

Salon oldukça geniştir. Mutfak ve banyo tuvalet bulunan birinci kattan üst kata çıkıldığında, sahanlık ile yatak odaları kullanıma açılmıştır. Bahçede ise bakımlı bitki florası dikkat çekmektedir.

Kiracının kullanım süresi içinde evi yangın, hırsızlık gibi kullanımdan doğan olabilecek zararları karşılaması amacıyla sigorta ettirmesi gerekir. Sigortanın gideri kiracı tarafından karşılanır.

Elektrik, su aboneliklerinin kimin üzerine olacağı görüşülür. Yasa dışı veya usulsüz kullanımdan doğacak tüm yükümlülükler kontrat süresi içinde kiracının sorumluluğu altındadır. 

Kiraya verilecek olan konutun gösterilmesi için randevu alınması gerekmektedir. Merkeze uzaklığı araçla gidişte zaman aldığından kimseyi bekletmemek adına randevulu gösterim taraflar için daha doğrudur.

Yer gösterme T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının tebliğine uygun olarak yapılır. İki nüsha hazırlanan tutanak ile kiralanacak olan yerler gösterilmekte ve bilgi verilmektedir. Yer gösterme için ücret alınmaz. 

Kiralama süresi karşılıklı görüşülür. Portföyümüzden Muğla Marmaris emlak kiralık konut ev ilanları ve satılık kiralık gayrimenkul bilgileri verilmektedir. Lütfen aradığınız özelliklerde mülkler için isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Aradığınız özelliklerde sitemizde bulamadığınız evler için, bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletmeniz, bilgi edinme öncelik avantajı açısından yararınıza olacaktır.

Gönenç Emlak Şirketi

Şirketimiz resmi sitesi gonencemlak.com.tr üzerinden portföyümüz sunulmaktadır. İzlediğiniz sitemizde sizler için seçtiğimiz gayrimenkul ilanları yayınlanmaktadır. Kiralık ev ilanları çok sık ve hızlı değişim yaşadığından güncelleme oldukça sabırlı çalışma gerektirmektedir.

Son yıllarda çok ciddi konut arz sıkıntısı yaşanmaktadır. Özellikle merkez ve çevresinde kiralama konusunda sorun görülmektedir. İstek karşılanamadığından fiyatlar da sürekli yükselmektedir. Sitemizde düzenli güncelleme yapılmaktadır.

Bu nedenle sayfalarımızda geçerliğini yitirmiş ilanları kaldırarak, bekletmeden yenilerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Bazı konut sahipleri ilanlarda duyuru yapılmadan konutlarına kiracı bulunması talebinde bulunduğundan, isteklerinizi iletmeniz önerilir.

Resimleri slayt görünümünde izlemek için birisinin üzerine lütfen tıklayınız.

kiralik-villa-marmaris
marmaris-kiralik-villa
marmaris-kiralik-ev
marmaris-kiralik-daire
27 yillik-uyeyiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe