Marmaris Eşyalı Kiralık Ev

Kiralık > Marmaris Eşyalı Kiralık Ev

Marmaris Eşyalı Kiralık Ev

Kira Aylık:000  Kiralandı

Marmariste plaja yakın kiralık ev aylık ödemeli olarak kiralanacaktır. Plajdan 30-40 metre mesafede bulunan ev, site içindedir. Yaz kış sürekli yaşayan ailelerin yaşadığı site güvenlidir. Taksi, dolmuş durağı yakındır. Her yöne ulaşım olanağı mümkündür.

Muğla Marmaris kiralık ev, üç katlı blokta, giriş kat dairesidir. Özellikle yaşlı, engelli aile üyesi olanlara idealdir. Tatil evi niteliğindeki gayrimenkul yazlık olarak kullanılabilir. Kiralık ev; öğretmen, subay,astsubay, bankacı, devlet dairesinde görevli bekar için çok yönlü avantajlara sahiptir.

Kiralık ev eşyalı olarak kiralanacaktır. Separasyon ile 1+1 konumundaki ev, amerikan mutfak, banyo wc ile balkondan ibarettir. Balkonun oldukça geniş olduğunu belirtelim. Evde eşya olarak, yaşama şartları için gerekenler bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, vb gibi gereçler kullanılır durumdadır. Banyo kullanışlı, duş kabinlidir.

Marmaris eşyalı kiralık ev, zeminde birinci sınıf fayans bulunur. Yaz aylarında balkonda masa sandalye takımı ile konfor sağlanmıştır. Aşağıdaki şartlar kabul edildiği taktirde, şirket ofisimizde randevu alınarak konutu görmek mümkündür.

Kiralama Koşulları

Sitede sosyal yaşama uygun kiracı için, referans gereklidir. Ön anlaşma ardından kira kira kontratı tanzim edilir. Ancak; kontratta müteselsil kefil gereklidir. Kira kontratı yıllık veya seonluk yapılabilir.

Noterden tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından mülk sahibine verildikten sonra kontratın teslimi yapılacaktır. Teslim edilecek eşyalar çift nüsha, kontrol edilerek tutanak düzenlenerek verilir. Elektrik, su giderleri kiracıya aittir. Kiralık daire için, hırsızlık ve yangına karşı, kiracı dilediği sigorta şirketinden, kiralama süresi kadar sigorta yaptırması şarttır.

Her hangi bir nedenle,kullanıcı hatası dahil dairede çıkan yangın sorumluluğu nasıl yüklenilecektir. Başka dairelere sirayet ettiği taktirde açılacak mahkeme tazminat giderlerini kim karşılayacaktır? İki taraf için de kötü rüya daha doğrusu kabus görmemek için tedbir daiema iyidir. Sigorta gideri kiracı tarafından ödenir. Kiraya mahsup edilmez. Tahliye günü, kiralamadan doğan borç yok ise, iade edilmek üzere, mülk sahibi hesabına 1000-TL depozit, dekontta belirtilerek ödenir.

Kiralama bedelleri ayni banka hesabına ödenir. Kiracının, evi başkasına kısmen veya tamamen devir etmesi yasaktır. Kiralama süresince sitenin aidat ödemelerine payı oranında katılır. Bu yönde ortak kararla alınmış artış ve miktara itiraz edemez. Taraflar anlaştığı süre kontratın uzatılması mümkündür. Bu koşullar kabul edildiği taktirde, tarafımızdan ev gösterilir, bilgi verilir.

Gönenç Emlak Şirketi

Belirtilen koşullar firmamızın olmazsa olması mümkün olmayan prensibidir. Çok ağır olduğu ifade edilebilir. Ancak; hepsinin yaşanmış deneyimle karşılığı vardır. Yangın çıkmaz. Birşey olmaz denilebilir. Zaten burada sorun yok. Peki tersi olursa ne olacak? Biz olduğunu gördük.

Taahhütname nereden çıktı denilmesi de mümkün. 16 ay süren, 3500-TL avukatlık ücreti ödenmesi yanında bir yıllık kiranın tahsil edilemediğine tanık olduk. Ne depoziti? Eh, milyon TL aşan faturaları ödemeden kaçanlara şahit olduk. Bu nedenle mülakatla evi gösteriyoruz.

Muğla Marmaris emlak sektöründe mesleğe başladığımızda yeni doğanlar bugün gelinlik kız ya da delikanlı oldular. 25 Yıl sektörde aralıksız hizmet verdik. Vermeye devam ediyoruz. Sözümüz iyilere değil. Başımız üzerinde yerleri var. Adil olmak, tedbir almak, her iki tarafında hakkını savunmak ilkemizdir.

Gönenç Emlak Şirketi 01.01.1994 tarihinden beri güney sahillerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmaris eşyalı kiralık ev hakkında Gönenç Emlak Şirketi bilgi ve daire villa yazlık ev konut ilanları sunuyor. Firmamızın resmi web sitesi gonencemlak.com.tr olup, izlediğiniz marmaris-emlak.com sadece Marmariste merkez ve çevresini hedefleyen yayınımızdır. Lütfen bize ulaşın sayfamızdan isteklerinizi, sorularınızı iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Resimleri büyütmek için herhangi birisinin üzerine  tıklayınız.

marmariste-kiralik-evler.jpg
kiralik-konut-marmaris.jpg
marmaris-kiralik-emlak.jpg
marmaris-kiralik-yazlik-ev.jpg
marmaris-mobilyali-kiralik.jpg
kiralik-konut-ev.jpg
marmariste-kiralik-konut1.jpg
marmaris-siteler.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe