Marmariste kiralık ev

Kiralık > Marmariste kiralık ev

Kiralık Müstakil Ev

İlan:647 Kiralandı 

Emsal için kiralanan ev yayından kaldırılmadı. Marmaris Armutalan ana cadde üzerinde bulunan butik site içinde müstakil ev kiraya verilecektir. Kefil verebilecek , referanslı kiracı arıyoruz. Kontrat tanziminde kefil kefaletinin yer alması olmaz ise olmazdır.

İki katlı, üç tarafı açık, gün boyu güneş gören konut kullanışlıdır. Evin önünden dolmuş geçtiği için, ulaşım kolaylığı avantajı vardır. Birinci kat tüm kapı, pencerelerde dekoratif demir ile güvenlik tesis edilmiştir.

Kiralık evbahçe girişinde dekoratif demir kapı ve tüm bahçeyi çevreleyen parmaklıklar ile güvenlik tesis edilmiştir. Ön giriş bölümünde teras balkon yer almaktadır. Kahvaltı veya akşam yemeklerinin alınabileceği, yaşam alanı kullanıma uygundur. Bahçe ihtiyaçlara karşılık verecek büyüklüktedir.

Marmaris Armutalan kiralık ev birinci kat, ana kapı girişinde antre, lavabo wc, aydınlık salon, ayrı mutfaktan ibarettir. Eşyasız olarak kiraya verilecek olan dubleks daire komple bakım görmüş yeni boya yapılmış olarak teslim edilecektir.

İkinci kat, üç adet yatak odası, banyo wc, iki balkondan ibaret, odalardan birisi klimalıdır. Banyoda kuvet, şohben vardır.

Çatı Katı, fonsiyoneldir. Muhtelif amaçlarla kullanıma uygundur. Çamaşır asma, güneşlenme, BBQ gibi isteklere yanıt verebilecek yaşam alanı dikkat çekmektedir.

Kiralama Koşulları

Bir yıllık kontrat tanzim edilir. Taraflar anlaştığı süre kontrat süresi uzatılabilir. Elektrik ve su abonelikleri kiracı adına yapılacaktır.

Kira ödemeleri aylık olarak, düzenli mülk sahibi banka hesabına dekontta kira bedeli olduğu belirtilerek yapılır. Yasa gereği 500-TL ve üzeri kira tutarının elden alınması verilmesi yasa gereği suç kapsamındadır.

Kiralık ev tutanakla teslim edilir. Konutta; boya badana yapılarak teslim edildiğinden, teslim alındığı gibi yeni boya yapılarak mülk sahibine iade edilecektir. Depozit makbuz karşılığı teslim edilir.

Marmaris kiralık ev için; mülk sahibi tarafından onaylanan Kefil olmadan kiralama işlemi yapılmayaktır. Teklif edilmemesi rica edilir.

Yer Gösterme

İstek üzerine müstakil ev hakkında bilgi; Gonenc Emlak Şirketi firma yetkilisi tarafından verilir. Marmariste kiralık ev yer gösterilmesi için randevu alınması gerekir. Ancak, ön görüşme yapılmadan yer gösterme işlemi yapılmayacaktır.

T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliğine uygun olarak bilgi verilerek kiralık ev gösterilir. Yer Gösterme işlemi için ücret alınmaz. Talipler ile mülk sahibi görüşmesi ön anlaşma üzerine tarafımızdan temin edilecektir.

Özellikle, uzun süreli kiralama düşünen aileler için uygun olan ev idealdir. İsteklerinizi, sorularınızı lütfen iletiniz. Gönenç Emlak Şirketi Mugla Marmariste kiralık ev ile Marmaris Armutalan daire villa dubleks yazlık konut ile iş yeri dükkan ilanları hakkında bilgiler veriyor. Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

marmaris-kiralik-emlaklar.jpg
armutalan-kiralik-emlak-ev.jpg
kiralik-emlak-marmaris.jpg
marmariste-kiralik-konut.jpg
armutalan-kiralik.jpg
armutalan-emlak-konut.jpg
kiralik-konut-armutalan.jpg
mustakil-ev.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe