Kiralık Ev Marmaris

Kiralık > Kiralık Ev Marmaris

İlan:614 Aylık 3.500-TL

Gonenc Emlak şirketi; sektöre yeni kiralık ev bilgisini verdi. Düzenli güncellenerek yenilenen portföyden Kiralık ev Marmaris emlak ve Armutalan Beldibi İcmeler yazlık villa daire konut ilan bilgisi verilmektedir.

Evin Özellikleri

Kiralık ev girişinde çelik kapı vardır. Konutta antre, oldukça geniş salon, mutfak, çift  balkon yer almaktadır. Kiralık ev Marmaris merkeze yakındır. Evin dış doğramaları pen serisinden seçilmiştir.

Yağmur bölgesi olduğundan; nem, ses, ısı izolasyonu, ısı cam kullanılarak koruma sağlanmıştır.  Elektrikli pancurları dış etkenlere karşı önlem için kullanılmıştır. 

Villa, giriş katının üzerinde 5 tane yatak odası, banyo wc ile geniş  balkonlardan ibaretdir. Evin ıslak zeminlerinde birinci sınıf fayans, yer döşemeleri  ise ithal parkedir.

Kiralık ev çatı katında iki adet yatak odası, banyo wc vardır. Gayrimenkul, deniz manzaralıdır. Teras balkon ile balkondan çıkışı olan büyük yatak odası vardır. Ön mutfak amacıyla kullanılmak, üzere çekilmiş tesisat mevcuttur. Evin inşaatında dayanıklı kiremit kullanılmıştır. Çatıda izolasyon rutubet ve ısı yalıtımı için yapılmıştır.  

Kiralama Koşulları

Marmaris Armutalan'da, site içinde lüks konut, aylık kira ödeme ile kiraya verilecektir. Ön bilgiler üzerine, ilgilenenlere kiralık ev randevu alınarak gösterilir. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılr. Gösterme işlemi için ücret alınmaz. Sadece tutanak tanzim edilir.

Sitede güvenlik aydınlatması, bahçe bakım tanzim giderleri, aidatla karşılanır. Site aidatı kontrat süresince kiracı tarafından ödenir. Elektrik su abonelik giderleri kiracıya aittir.

Kira bedelleri yasa gereği, mülk sahibi adına açılan banka hesabına yatırılır. Depozit bedelide ayni hesaba, dekontta belirtilerek ödenir. Kira kontratı süresi bir yıldır. Ancak taraflar anlaştığı taktirde süre uzatılır.

Gönenç Emlak

Marmarisin öncü emlak danışmanlık şirketi olarak hizmet veriyoruz. Marmaris-emlak.com sitesi firmamıza aittir. Resmi web sitemiz gonencemlak.com.tr Türkiye güney sahillerine yönelik faaliyettedir.

Bilgi bankası niteliğinde datamızdan seçtiğimiz ilanlar ayni ilan numarası ile yayınlanır. Verilen bilgiler farklı, ayrıntılı, kapsamlı ve Marmaris emlak sektörü ve sadece çevresi içindir.

Ancak, haberler, soru yanıtları, video, blog bölümleriyle desteklenmektedir. Nitekim, şirketimize ait selimiyeemlak.net sitesi ağırlık olarak Selimiye Mahallesine yöneliktir.

Şu sayfamızı izlediğiniz sitemiz responsiv olduğundan cep telefonunuzdan da takip edilebilir. Sosyal medyada adımıza açılan hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Lütfen isteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Lütfen resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek için birisi üzerine tıklayınız.

kiralik-ev-marmaris.jpg
kiralik-villalar.jpg
kiralik-ev-ilanlari.jpg
kiralik-ev.jpg
gonenc-emlak-marmaris4.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe