Marmaris Kiralık Dükkan

Kiralık > Marmaris Kiralık Dükkan

Marmaris Kiralık İşyeri

Aylık Kira:  Kiralandı. Sözleşme bitince yine kiraya verilecektir. 

Marmarisin en işlek Yeniyol Caddesinde işyeri Gonenc Emlak Şirketi tarafından kiraya verilecektir. Son yıllarda tamamen trafiğe kapalı, çarşı yanında bulunan Sevgi Yolu oldukça popülerdir. Nedeni sadece turizm sezonunda değil, Marmaris kiralık dükkan mevkiinin, merkezde, yıl boyu yoğun alışveriş güzergahında oluşudur.

Yola beş metre cephesi bulunan dükkan, asma katı hariç 60m2 büyüklüğe sahiptir.  Üst katta bulunan bölüm ilave edilmesi ile toplam 110m2 kullanım alanına sahiptir.  Metraj olarak cadde üzerinde sayılı dükkanlardandır. Türkiye ve dünya markaları ile komşu işyeri Gonenc Emlak Şirket yetkilisi tarafından kiraya verilecektir.

Marmariste merkezde ana anterlerde iş yapan mevkideki işyerleri yüksek hava parası alınarak devir edilmektedir. Her ne kadar geçmiş yıllardaki talep bulunmasa da, önemli lokasyondaki işyerleri hala bu sistemle, devren kiralık özelliği ile kiralanabilmektedir .

100-250.000-TL hava parası talep edilen dükkanların bulunduğu caddedeki işyerleri bulunmaktadır. Bu dükkan için hava parası olmadan kiraya verilmesi önemli bir avantajdır. Sadece bir aylık kira tutarında fatura karşılığı gayrimenkul danışmanlık hizmeti ödenecektir.

Marmaris kiralık dükkan sadece kurumsal niteliğe sahip kiracılara kiralanması düşünülmektedir. İşyeri, 23 yıllık kiracı kendi dükkanına taşındığı için boş teslim edilecektir. Yapılacak tadilat, dekorasyon giderleri kiralayana aittir.

Kira kontratı süresi taraflar anlaştığı süre uzatılarak devam edecektir. Kira ödemeleri mülk sahibinin banka hesabına ödenecektir. Bilindiği gibi yasa gereği elden kira bedelinin alınması, verilmesi yasaktır. Kira bedeli net olup stopaj kiracıya aittir. Kontrat sureti ve tevkifat belgesi her yıl vergi dairesine gönderilir.

Dükkan tapusu hisseli değildir. Ruhsat konusu sorunsuzdur. Yapı kullanma izin belgesi ve tapuda işyeri tescili mevcuttur. Yine de ön onay alınması yararlıdır.

Ön onayı Marmariste Belediye tarafından değerlendirmektedir. Gerekli belgeler ve müracat dilekçesi verildikten sonra yanıt beklenir. Yapılacak olan işe göre uygunluk araştırılır. Kriterler karşılanıyorsa sakınca olmadığı yazısı verilir. Sözleşmenin yapılması, kira ödemesi yapılması ön onayın ardından yapılır.

Gönenç Emlakçılık Şirketi 

01.01.1994 tarihinden beri Marmariste gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sektöre ilişkin bu sayfamızda Gonenc Emlak Şirketi Marmaris kiralık dükkan için kurumsal firmalara duyuru ile işyeri ve daire konut villa yazlık ilan bilgileri veriyor.

 Slayt görünümünde izlemek için lütfen resimlerden herhangi birisi üzerine tıklayınız.

kiralik-dukkan-marmaris.jpg
kiralik_marmaris_dukkan.jpg
kiralik-isyeri.jpg
gonenc-emlak-kiralik.jpg
marmaris-emlak-kiraliklar.jpg
gonenc-emlak-ofis.jpg
marmaris-emlak-konut.jpg
sirket-25-yasinda.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe