Kiralık İşyeri Dükkan

Kiralık > Kiralık İşyeri Dükkan

Kiralık Dükkan

İlan-360 Aylık Kira 2.500-TL

Marmaris'in Merkezinde denize 75 metre mesafede pasaj içinde kiralık dükkan. İrtibat bürosu, sigortacılık, ofis, teknik servis, depo benzeri işler için uygundur. Büfe, gıda ürünleri, baca ve atık yağ gerektiren işler için ruhsat verilmemektedir. Aylık kira ödemelidir. Randevu ile tarafımızdan gösterilir.

Çekme katı bulunan dükkan, pasaj içindedir. Tapusu işyeri olarak tescil edildiğinden ruhsat alma konusunda sorun bulunmamaktadır. Ancak; kira kontratı tanzim edilmeden önce, tapu sureti, yapı kullanma izin belgesi ekinde sunulmalıdır.

Ne iş yapılacağı dilekçede yazılarak uygunluk yazısı alınmalıdır. Ruhsat alınması için onay anlamındaki bu rapor üzerine, kira kontratı tanzim edilir.

Bilindiği gibi, artık her iş kolu için farklı talepler için kriterlere uygunluk gerekmektedir. Örneğin; lokantalarda 60m2 kapalı alan, ecrahanelerde ilgili kurumun beyan ettiği metraj, büfe vb işletmeler için atık kanal sisteminin varlığı sorgulanmaktadır. Önce onay alarak, kiralama ve para verme güvenli alışveriş için en doğru uygulamadır.

Kira kontratı tanzim edilirken önemli husus stopaj vergisinin kimin tarafından ödeneceği, kiranın brüt veya net olmasının belirtilmesidir. Kiralanacak mülkün, kiralandığı yıla ait Belediye rayiç değerinin %5'i miktarının, yıllık kira toplam tutarının altında olmamasıdır.

Kira bedellerinin tutarı ne kadar olursa kiraya veren hesabına yatırılması yasal zorunluluktur. İleride çıkabilecek anlaşmazlıkların önlenmesi veya kanuni hakların taraflarca adil uygulanması için sözleşmelerin avukatlar tarafından tanzim edilmesi önerilir. Portföyümüzden seçilen ilanlar yayındadır.

Gönenç EmlakGayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz satılık kiralık emlak danışmanlığı hizmeti vermektedir. İşyeri kiralama prosedürüne uygun güvenli alışveriş bizim için önemlidir. Dükkanı beğenenler Belediyeye yönlendirilir. Olumlu değerlendirilir ise mülk sahibi ile karşılıklı anlaşma temin edilir.

Dükkanların kiralanmasında, tarafların herhangi bir sıkıntıya girmelerini önlemek için kira bedelinin kontrata tam olarak yazılmasını şart koşuyoruz.

Ayrıca stopaj vergisinin kimin tarafından ödeneceğinin açık belirtişlmesine dikkat ediyoruz. En sağlıklı olanı kontratın tanziminde avukatlarının anlaşmayı hazırlamasıdır.

Gonenc Emlak kiralık dükkan işyeri ve Mugla Marmaris emlak ilanları ile kiralık gayrimenkul ilan bilgileri güncellenerek verilmektedir. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız ilan olursa, isteğinizi iletiniz.

Size özel yeni kayıt için bilgi edinme önceliğinden yararlanmanız önerilir. Ev kiralama konusunda gonencemlakblog.com sitemizde açıklamalar,haber ve ilan bilgileri verilmektedir. Takip etmeniz önerilir. Danışmak kazandırır.

Resimleri büyütmek ve slayt görünümünde izlemek için lütfen fotoğraflardan birisi üzerine tıklayınız.

marmaris-kiralik-isyeri
kiralik-dukkan
isyeri-kiralama
25-nci-hizmet-yilimiz.jpg


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap

Bumerang - Yazarkafe