Armutalan kiralık ev

Kiralık > Armutalan kiralık ev

Kiralık Konut

İlan:626 Kiralandı

Yıllık peşin kiralama yapıldığı taktirde, çelik kapı, kartonpiyer, banyo yenileme, vb eve yatırım yapılacak, kirada indirim sağlanacaktır. Bankadan kredi alarak, her ay kira öder gibi, kredi ödenerek önemli avantaj sağlanması mümkündür.

Marmaris merkeze 6 km mesafede bulunan Armutalan da, site içinde kiralık ev şirketimiz aracığılı ile kiraya verilecektir. Yüzme havuzlu site, yerleşmiş düzene sahiptir. Sitenin sahip olduğu dükkan kira gelirlerinden müşterek kullanımlar için yayarlanılmaktadır.

Güvenlik aydınlatma, sınır duvar ve tel örgü, yönetim binası, bahçe tanzimi, sulama sistemi alt yapısı vardır. 2015 yılı aidatı 400-TL'dir. Halk bankasında site yönetim hesabı açılmış ve bu hesaba aidatlar ödenmektedir.

Kiralık ev, üç tarafı açık olduğundan, gün boyu güneş görür. Her evin girişi aydıdır. Konut yüksek zemindir. Girişte antre, alaturka wc, ayrı mutfak ve geniş salon ile boydan boya bahçeye bakan balkon vardır.

Giriş katında, tüm pencereler dekoratif demir kullanılarak güvenlik tesis edilmiştir. Kapalı mutfak daha sonra açık hale getirilmiştir. Soba için baca yeri vardır. Yerlerde birinci sınıf 33'lük fayans kullanılmıştır. 

İkinci kata çıkılan merdivenler, ahşaptır. Bu kat, geniş antre, çocuk odası, banyo wc ve geniş yatak odasına sahiptir. Her iki yatak odasından çıkılan iki balkon kullanım avantajı sağlamaktadır. Balkona bakan pencerelerde de güvenliğin sağlanması amacıyla dekoratif demir kullanılmıştır.

Teras katında, yaşam alanı kullanıma açıktır. Musluk ve lavabo gider yeri bırakılmıştır. Güneşlenme, yemek, BBQ, oturum alanı, çamaşır kurutma gibi muhtelif amaçlarla yararlanılabilir. Konuta özel güneş enerji sistemi faal durumdadır.

Ev Kiralama Kosulları

Kira kontratı yıllık olarak düzenlenir. Noterden tahliye taahhütnamesi verilmesi talep edilmektedir. Kira ödemeleri yasa gereği mülk sahibinin bildireceği banka hesabına yapılır. Bilindiği gibi; 500-TL ve üzeri kira bedellerinin elden alınması, verilmesi yasaklanmıştır.

Depozit miktarı bir aylık kira tutarı kadardır. Kiralanacak eve çelik kapı takılması istenirse yapılır. Ödemesi kiraya mahsuben kiracıdan alınır. Kiracı site aidatını dekont karşılığı yıllık peşin öder.

Evin gösterilmesi, kontrat tanzimi Noterden verilmiş vekalete istinaden şirketimiz yetkilisi tarafından yapılır. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılında teğbiği uyarınca yer gösterme işlemi, usulüne uygun yapılır.

Konutun görülmesi amacıyla lütfen  randevu alınız. Pazarlık yoktur. Komisyon şirket hizmet bedeli fatura karşılığı alınır. Sorularınız ve randevu için Kemal Gonenc 0532 312 10 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bazı kiralık ilanları, mülk sahibi müşterilerimizin talebi üzerine yer almamaktadır. Bu nedenle aradığınız kiralık ev özelliklerini belirterek, taleplerinizi iletmeniz önerilir.

Mugla Marmaris Emlak ve Armutalan kiralık ev ilan bilgisi ile villa yazlık konut daire gayrimenkul ilanları sitemizden sunulmaktadır. Resimlerden birisi üzerine tıkladığınızda slayt konumunda izlemeniz mümkündür. yeni ilan bilgileri hakkında sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Lütfen isteklerinizi iletiniz. 

 

.
Slayt görünümü için lütfen resimlerden birisi üzerine tıklayınız.

armutala kiralık ev sitede
marmaris
dubleks ev
kiralık dubleks daire


Tepe Mahallesi Yeniyol Caddesi 38 nci Sokak No 59 Kadriye Gür Apt. Kat 2 B-10 48700 Marmaris - Muğla - Türkiye Ofis 0252 4133089 - Fax 0252 4133090 - Gsm 0532 3120116

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. © Kuruluş 1994 - Tüm hakkarı saklıdır. sitemap